..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS ARCHIWUM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]
 

data :

Nd, 27-04-2014  
 
JAZZ TIME
V edycja
 
JAZZ TIME, to jednodniowy event muzyczny, który ma na celu promocję muzyki jazzowej, przedstawienie różnych stylów w tym gatunku muzycznym oraz promocję młodych, polskich muzyków i twórców jazzowych, przybliżenie ich twórczości oraz świeżego spojrzenia na muzykę.

JAZZ TIME, to muzyczna podróż w świat jazzu.

Podczas V edycji wystąpią:
Łukasz Kokoszko TRIO
FREEWAY QUINTET
... więcej
 

 
 

data :

Pon, 21-04-2014  
 
Życzenia Świąteczne
 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
życzy Janusz Kamiński Dyrektor Wrocławskiego Klubu Formaty wraz z pracownikami
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 11-04-2014  
 
PODSTAWY FOTOGRAFII - WARSZTATY -
28 marca, 4 kwietnia i 11 kwietnia
 
Warsztaty przeznaczone są dla początkujących pasjonatów fotografii.
Podczas warsztatów dowiesz się jak komponować zdjęcia i jak zrobić je dobrze w różnych warunkach. Pokażemy Ci jak w łatwy sposób poprawić zrobione przez siebie zdjęcia w darmowych programach.

Terminy warsztatów: 28 marca, 4 kwietnia, 11 kwietnia (piątki); godz. 17:30 - 20:30

zapisy: tel. 71 789 33 20 lub mailowo wkf@wkformaty.pl
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 06-04-2014  
 
ANALOG TRIP
grafika i malarstwo
wernisaż JACKA SOWY
oraz
koncert CBM TRIO
 
JACEK SOWA

Urodzony w Ząbkowicach Śląskich. Student projektowania graficznego wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Ostatnia publikacja prac odbyła się w Dusznikach Zdroju w ramach Wszelkich Przejawów Artyzmu 4.

Wystawa prezentuje prace autora, które powstawały od 2011 roku. Jacek Sowa w swoim dotychczasowym dorobku ma obrazy malowane akrylem na płótnie oraz grafiki, których znaczna większość utrzymana jest w odcieniach błękitu i lazuru, co stanowi ich charakterystyczną cechę. Autoportrety, ale również postaci uwiecznione w mniej lub bardziej naturalnych pozach to główne obiekty zainteresowań malarskich i graficznych Sowy, który nie stroni też od łączenia ze sobą technik, otrzymując w efekcie prace odrealnione i abstrakcyjne.

CBM Trio
Mateusz Chmielewski - gitara
Marek Błaszczyk - kontrabas, gitara basowa
Adam Moszyński - perkusja

Trzech wrocławskich muzyków poruszających się w rozmaitych stylach, tym razem prezentujących instrumentalny materiał jazz-rockowy, jednocześnie pełen emocji i humoru. Kompozycje autorskie członków zespołu przeplatają się z minimalistycznymi interpretacjami standardów, nawiązaniami do stylistyki fusion, swobodą improwizacji oraz echem pionierów stylu (Jeff Beck, Frank Zappa, Bill Frisell).
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 30-03-2014  
 
Relaksacja
 
Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która składać się będą następujące sesje:

CHOREOTERAPIA - PRACA Z ODDECHEM - KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH.Wpisanie na listę uczestników następuje wyłącznie po dokonaniu wpłaty.

Opłatę za RELAKSACJĘ dokonywać można:
- przelewem:
PKO Bank Polski 70 1020 5226 0000 6302 0417 1708
(bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonanego przelewu na adres: wkf@wkformaty.pl) lub
- osobiście w siedzibie klubu od pon. do pt. w godz. 14:00 – 19:00.
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 16-03-2014  
 
Wernisaż Justyny Jabłońskiej
oraz
koncert SOULUTION
 
Justyna Jabłońska

Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Kole, obroniła dyplom z zakresu wystawiennictwa. Absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby na kierunku Malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom w 2007 r. w pracowni prof. Nicole Nascowa i aneks w Katedrze Malarstwa Architektonicznego i Mediów pod kierunkiem prof. Wojciecha Kaniowskiego. Stypendium zagraniczne w 2004-2005r. w Ecole Superieure des Arts  Decoratifs  w Strasbourgu na kierunku Art.

Obrazy Justyny Jabłońskiej są to barwne opowieści o kobietach, zazwyczaj pokazanych w sytuacjach intymnych, pełnych ciszy i odosobnienia. Mimo chropowatej faktury, momentami grubo kładzionej farby, płaskich płaszczyzn koloru, nie zatraciła się w malowanych postaciach kobiecość, a wręcz została wyeksponowana. Łącznikiem wszystkich prac jest brak wyraźnego określenia miejsca, często pusta przestrzeń. Całość jest mocno nasycona kolorem, który od początku fascynuje artystkę, za jego pomocą tworzy całą strukturę malarską, nadaje postacią cielistości, kolorem maluje światło w obrazie. Poprzez kolor także rozmawia z widzem i kusi nie do końca rzeczywistą nagością ludzkiego ciała.


SOULUTION - grupa przyjaciół kochających muzykę. Za cel stawiamy sobie produkowanie pozytywnej energii i dzielenie się nią z innymi podczas koncertów. Nie opuszcza nas nigdy dobry humor i jesteśmy nieskończoną bazą niekonwencjonalnych pomysłów. Gramy w klimatach pop, soul i rnb. Skład tworzą muzycy z Polski i Ukrainy.
... więcej
 

 
 

data :

Czw, 13-03-2014  
 
PILATES
 
Uwaga Uwaga! Zbliża się..... WIOSNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Losowanie darmowego karnetu na CAŁY miesiąc Kwiecień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osoby, które do 13 marca wykupią karnet na minimum 6 zajęć Pilates i/lub Energy Pilates w marcu, będą brały udział w losowaniu karnetu na cały miesiąc KWIECIEŃ ! Wielkie losowanie odbędzie się 13 MARCA ok. godz. 18:55 między zajęciami.

... więcej
 

 
 

data :

Sob, 08-03-2014  
 
Wrocławskie Spotkania Entuzjastów Kultury Dalekiego Wschodu
 
Grupa Wrocław - Mangowcy serdecznie zaprasza na pierwsze Wrocławskie Spotkania Entuzjastów Kultury Dalekiego Wschodu

JOSEI vol. 1

12:00 - 18:00
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 07-03-2014  
 
Projekt: Kobiety!
 
Dla kobiet, o kobietach, przez kobiety...

Celem tego spotkania jest stworzenie przestrzeni dla kobiet, okazji do dialogu, wymienienia opinii, spojrzenia na kobietę i kobiecość przez pryzmat jej doświadczeń.

W programie: kobiece rozmowy - panel dyskusyjny oraz koncert Natalii Rula - Rolak

Naszymi gośćmi będą:

Lesława Natalia Jaworowska (trenerka rozwoju osobistego, autorka metody duchowej autoterapii i rozwoju Zdrowa Dusza)

Agnieszka Grobelna (coach płodności)

Natalia Rula - Rolak (wokalistka, skrzypaczka, pedagog)

Katarzyna Rusak - Sarecka (projektant biżuterii)
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 02-03-2014  
 
Kabaret CHYBA
 
KABARET CHYBA

Kabaret Chyba nagradzany na wszystkich najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (w tym zwycięzca najbardziej prestiżowego PAKA w 2010 roku) kabaret pochodzący z Wrocławia. Stale współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, czego efektem są wspólne trasy koncertowe. Wielokrotnie zapraszany do realizacji telewizyjnych, w tym do Kabaretowego Klubu Dwójki, Płockiej Nocy Kabaretowej, Kabaretowej Nocy Listopadowej (dla TVP 2), czy festiwalu TopTrendy telewizji Polsat.

We Wrocławiu organizuje cykliczną imprezę Poligon Kabaretowy. Inteligentny humor, silna osobowość, odważne tematy, cięty język, świetne pomysły i werwa tworzą mieszankę zachwycającą widzów.

www.kabaretchyba.pl

BILETY dostępne w przedsprzedaży od 3.02.2014 (w siedzibie WK Formaty od pon. do pt. w godz. 14:00 - 20:00) oraz w dniu występu.
... więcej
 

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski