..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS ARCHIWUM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]
 

data :

Pt, 30-11-2012  
 
V Międzynarodowy Festiwal Ambientalny - dzień pierwszy
 
V Międzynarodowy Festiwal Ambientalny, to idea niezwykle spójnego, na swój sposób hermetycznego, stylistycznie wydarzenia wychodzącego naprzeciw wszelkiej powierzchowności w procesie tworzenia i odbioru sztuki. Chcemy prezentować gatunki i artystów, obok twórczości których nie można przejść obojętnie, prezentujących sztukę, która wymaga od widza pełnego zaangażowania emocjonalnego i umysłowego. Nasz Festiwal czerpie inspiracje z muzyki, której nie wystarczy słuchać – bardzo często trzeba ją najpierw usłyszeć. To sztuka bardziej dla ducha niż ciała ważna w kontekście społecznym, gdyż stwarza swoją wyjątkową przestrzeń spotkania młodych twórców mających pełną świadomość swojego artystycznego, awangardowego pochodzenia z odbiorcą nierzadko poszukującym jakościowo bogatych elementów tożsamości kulturowej.

organizator imprezy: Wrocławski Klub FORMATY

Festiwal Ambientalny jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wydziału Kultury Miasta Wrocławia.
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 30-11-2012  
 
REGULAMIN IMPREZY V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL AMBIENTALNY 30.11.2012 - 02.12.2012 r.
 
REGULAMIN IMPREZY

V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL AMBIENTALNY
30.11.2012 - 02.12.2012 r.

Synagoga Pod Białym Bocianem, Klub Puzzle

... więcej
 

 
 

data :

Czw, 29-11-2012  
 
PRZEDSPRZEDAŻ biletów na Festiwal Ambientalny
 
W dniu dzisiejszym (5.10) ruszyła przedsprzedaż biletów na Festiwal Ambientalny!

Bilety można kupić na eventim.pl i w punktach sprzedaży podanych na www.eventime.pl/tickets oraz we Wrocławskim Klubie Formaty (od pon do pt.) w godz. 14:00 - 19:00

Ceny biletów:
30.11 Klub Puzzle
10 zł - przedsprzedaż, 20 zł -w dniu koncertu

01.12 Synagoga Pod Białym Bocianem
20 zł-przedsprzedaż, 30 zł-w dniu koncertu

02.12 Synagoga Pod Białym Bocianem
20zł-przedsprzedaż, 30zł-w dniu koncertu
... więcej
 

 
 

data :

Wt, 27-11-2012  
 
UWAGA! UWAGA!
 
Szanowni Państwo!
Z uwagi na remont sali widowiskowo - rekreacyjnej zajęcia z aerobiku oraz z zumby są odwołane do dnia 26.11.
Na zajęcia z aerobiku zapraszamy 27 listopada (wtorek). Zumba rozpocznie się 28 listopada.
... więcej
 

 
 

data :

Pon, 26-11-2012  
 
Bilety - Festiwal Ambientalny!!!
 
Informujemy że pula biletów w przedsprzedaży na 01.12(Carbon Based Lifeforms, Rafael Anton Irisarri, Szymon Kaliski) została wyczerpana.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przygotowaliśmy specjalnie dla Was dodatkowych kilkadziesiąt biletów ( będzie można nabyć je w dniu koncertu od godz.18:30 w Synagodze Pod Białym Bocianem).

Bilety na pozostałe dni są jeszcze dostępne na www.eventim.pl, we Wrocławskim Klubie FORMATY(ul. Samborska 3-5, od pon do pt w godz.14-19) oraz w klubie Puzzle(bilety tylko na 30.11)
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 11-11-2012  
 
Wernisaż Ewy Woroszczuk
oraz
koncert SOUL CITY
 
Ewa Woroszczuk
Nazywam się Ewa Woroszczuk. Ukończyłam malarstwo na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Po studiach robiłam rozmaite rzeczy, nie zawsze związane ze sztuką, która jednak zawsze pozostawała blisko mnie. Przez całe lata liceum, studiów, czy w okresie tak zwanej dorosłości, w którą się kiedyś w końcu wkracza, najbardziej zawsze interesował mnie człowiek i jego emocje. Może właśnie dlatego tak sobie upodobałam portret. To, co kryje w sobie ludzka twarz, zapełniło wiele stron potoku słów w moich notesach, kilogramy papieru moich szkicowników, rozlało litry oleju i terpentyny przy okazji powstawania obrazów malarskich.
Dziś mogę na żywo oglądać znów człowieka, a nawet dwoje ludzi "od samego początku", widząc ciągłą przemianę z dnia na dzień. Odkąd zostałam mamą, byłam świadkiem narodzin, małych smutków, nagłych porywów radości, strachu, prawdziwego pierwszego zaangażowania, pierwszych twórczych prób rozwiązywania różnych problemów.
Niesamowite dla mnie jest to, że już na etapie wczesnego dzieciństwa widoczny jest w twarzach ludzi element wszystkich tych dorosłych emocji. W twarzy mojej córki widać szelmowski błysk kogoś, kto bada różne granice. Mój syn budzi się ze zdziwieniem w oczach, a kiedy zasypia - uśmiecha się.
Kiedy widzę twarz nowo poznanej osoby, rysuję oczami wyobraźni kontur, który definiuje w mojej głowie prawie gotowy portret. Nigdy jednak nie jest skończony. W trakcie pracy okazuje się, że to, co wyłania się z pustki, niejednokrotnie mnie samą zaskakuje. Myślę, że może właśnie wtedy na mojej twarzy maluje się mimowolny uśmiech zdziwienia, a może zaskoczenia. Tego jednak chyba się nie dowiem.

"Portret z twarzą" - wystawa

"Współczesny portret oparty o tradycję sztuk pięknych nie cieszy się powodzeniem. Unikatowe polskie barokowe portrety trumienne odeszły bezpowrotnie w zapomnienie, a do niesamowitych warsztatowo porterów z okresu Młodej Polski czasem ktoś rzewnie westchnie w muzeum. Dziś mamy fotografie ustawione na kominku, a najbardziej rzeczywistym portretem współczesnego człowieka jest jego profil na facebooku. Chcę odbiec od tego schematu, bo tęsknię za potęga ludzkiego wizerunku, za jego dobrym warsztatowo przedstawieniem. Tęsknię za portretem z emocjami.
Czy portret nie nadąża za czasami? W dobie e-maili, e-sklepów i e-myśli, przesyłanych z miejsca na miejsce z niesamowitą szybkością nikt nie pomyśli raczej o próbie wykonania przedstawienia upamiętniającego wyjątkowy moment za pośrednictwem tradycyjnych środków artystycznego wyrazu. Kto ma czas na pozowanie godzinami, na zaklęcie swojego wizerunku w klasycznej formie? Myślę, że można to zrobić. Każdy z prezentowanych na wystawie w Klubie Formaty portretów powstał w przeciągu jednego dnia. Tyle wystarczy, by szkicowość przyprawiona szczyptą barwnej plamy, oddała klimat chwili i ukazała emocje osoby portretowanej. Odbieram tylko/aż* człowieka. Tworzę e-portret z twarzą".
Ewa Woroszczuk
* nic nie skreślać
http://www.ewaportretuje.com/


SOUL CITY

Zespół Soul City powstał w 2011 roku. Pomysł na śpiewanie w tym składzie członkowie zespołu mieli już dawno, jednak z różnych względów trudno im było zrealizować marzenie – wspólne wykonywanie popularnych utworów w zaskakujących aranżacjach, o mocnym podszyciu gospelowym...
... więcej
 

 
 

data :

Śr, 07-11-2012  
 
UWAGA, UWAGA!!!
 
Szanowni Państwo!

Z uwagi na remont sali widowiskowo - rekreacyjnej zajęcia z aerobiku oraz z zumby są odwołane na okres 2-3 tygodni.
Przewidywany remont będzie trwał od 31.10.
O terminie wznowienia zajęć poinformujemy na stronie.
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 26-10-2012  
 
Uwaga! Zmiana konta bankowego!!!
 
UWAGA! UWAGA!
Zmiana konta bankowego od dnia 26.10.2012 r.

Nowy nr konta:
PKO Bank Polski
70 1020 5226 0000 6302 0417 1708
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 21-10-2012  
 
JAZZ TIME
 
JAZZ TIME, to jednodniowy event muzyczny, który ma na celu promocję muzyki jazzowej, przedstawienie różnych stylów w tym gatunku muzycznym oraz promocję młodych, polskich muzyków i twórców jazzowych, przybliżenie ich twórczości oraz świeżego spojrzenia na muzykę.

JAZZ TIME, to muzyczna podróż w świat jazzu.

W tym roku na naszej scenie wystąpią:

HIGH DEFINITION
GERARD LEBIK /PIOTR DAMASIEWICZ ZUSAMMENARBEIT
... więcej
 

 
 

data :

Pon, 15-10-2012  
 
Poszukiwany instruktor tańca nowoczesnego
 
Wrocławski Klub Formaty poszukuje instruktora tańca nowoczesnego (hip hop, videoclip, dance itp.).

Umowa o dzieło.

Praca w godzinach popołudniowych.
Termin: praca od września/października 2012r.
... więcej
 

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski