..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS ARCHIWUM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]
 

data :

Nd, 30-10-2011  
 
CENTRUM NA PRZEDMIEŚCIACH -

wernisaż Bartosza Zielińskiego
oraz
koncert Digit All Love Soundsystem
 
DIGIT ALL LOVE Soundsystem- zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Maćka Zakrzewskiego. W 2007 ukazała się ich debiutancka płyta „digitalllove” bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy.
Digit All Love Soundsystem - kameralna wersja 8-osobowego projektu łączącego w sobie elektronikę, żywą sekcje rytmiczną wzbogaconą loopami i analogowo modulowanym basem z triem smyczkowym i delikatnym / eterycznym głosem Natalii Grosiak.

BARTOSZ ZIELIŃSKI Rocznik 82. Inżynier z przypadku, malarz z zamiłowania. Od 98 roku zmaga się ze ścianami. Od niedawna „psika”/sprayuje w pracowni. Interesują go odrapane mury, typografia uliczna i możliwości farb w aerozolu...
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 28-10-2011  
 
Warsztaty Flamenco w rytmie SEVILLIANAS
28 i 29 października
 
Flamenco jest sztuką cyganów andaluzyjskich związaną ze śpiewem, tańcem, rytmem i muzyką. Łączy w sobie rozmaite wpływy m.in. z kultury hinduskiej, żydowskiej, mauretańskiej i arabskiej. We flamenco ruchy ciała i gesty uwydatniają emocje tancerza, jak również podkreślają charakter melodii.

W tańcu flamenco jest moc i autentyczność, za pomocą których można wyrazić swoje uczucia i własną historię. W tym tańcu jest siła, która zmienia człowieka, pozwala mu nabrać pewności siebie i zaakceptować swoje ciało i emocje, bez względu na wiek. Każdy jest zaproszony by tańczyć flamenco. Uroda, sylwetka czy też predyspozycje fizyczne nie mają szczególnego znaczenia. Najważniejsza jest chęć stwarzania piękna wokół siebie, do którego każdy z nas został uzdolniony. Trzeba tylko po nie sięgnąć i je rozwijać!
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 28-10-2011  
 
Wystawa grafik nr 42 Patrycji Białoszewskiej
oraz
koncert THE RAGS Project
 
Patrycja Białoszewska

Obserwatorka i kronikarka życia przedmiotów użytku codziennego.
Historia czytana przy porannej filiżance cappuccino o ...... i wniebowstąpieniu.

The Rags Project powstał pod koniec 2011 roku we Wrocławiu. Trzech młodych artystów spotkało się, aby muzykę jazzową przedstawić w trochę innym wydaniu, w rytmach oraz brzmieniach bardziej odpowiadających naszej epoce. Zespół stara się w swoich kompozycjach oraz aranżacjach innych utworów połączyć delikatne brzmienie wibrafonu z przesterowanym basem oraz połamanymi rytmami perkusji, całość dopełniają elektroniczne sample oraz loopy odpalane z komputera przy pomocy różnych kontrolerów.

Zespół tworzą:
Marcin Mukoid - wibrafon, elektronika;
Adam Pietryk - gitara basowa;
Michał Lange - perkusja, elektronika.
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 30-09-2011  
 
Nabór do pracowni WKF
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia w pracowniach WKF.
Zapisy odbywają się w sierpniu od godz. 10.00 do 16.30 oraz  we wrześniu od 13.30 do 20.00.
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 25-09-2011  
 
Malowanie na jedwabiu /wystawa i warsztaty/- Bożena Milewska
oraz
koncert w dźwiękach Mis i Gongów Tybetańskich - Agata Białoszewska
 
Zapraszamy na wernisaż prac Bożeny Milewskiej, połączony z warsztatami malowania na jedwabiu oraz z niezwykłym koncertem na Misach i Gongach Tybetańskich.
... więcej
 

 
 

data :

Sob, 03-09-2011  
 
Yasumi - Przedłuż z nami wakacje!/3-4 września/
 
Wyobraź sobie konwent z szeregiem gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Szalonymi konkursami, nie tylko dla odważnych. Z tajemniczym i niecodziennym Playgroundem trwającym przez cały dzień i to na całym terenie imprezy. Nocnymi opowieściami o niesamowitych historiach, których wysłuchasz z przerażeniem, siedząc w namiocie, czy też mrożącymi krew w żyłach horrorami na wielkim ekranie.

Będziesz mógł zagrać w jedyny mangowy monopol. Spróbować szczęścia w kąciku hazardzisty. Pośpiewać na UltraStarze z największą bazą utworów. A w chwili wytchnienia zrobić sobie tatuaż ze swoim wymarzonym wzorem lub odpocząć
i rozkoszować się wśród Maido w Yasumi Cafe.
... więcej
 

 
 

data :

Wt, 16-08-2011  
 
Wakacje w Mieście - Odyseja Kosmiczna
 
Wrocławski Klub Formaty wraz ze Stowarzyszeniem „Evolutio” zapraszają na Wakacje w mieście pod hasłem "Odyseja Kosmiczna"

W programie wakacyjnym dzieci będą podróżować po różnych planetach i ich mieszkańcach: planeta przyjaźni, artystów, dzieci, emocji, gier, muzyki.

... więcej
 

 
 

data :

Nd, 19-06-2011  
 
Wrocławskie CudaWianki
 
Wrocławskie CudaWianki to impreza plenerowa organizowana od 2002 roku w ramach Święta Wrocławia. Program imprezy obejmuje występy grup muzycznych oraz inne działania towarzyszące.
... więcej
 

 
 

data :

Pon, 13-06-2011  
 
Prezentacje dokonań pracowni artystycznych WKF
 
Prezentacje dokonań uczniów pracowni artystycznych Wrocławskiego Klubu Formaty. Uczniowie zaprezentują swoje umiejętności, które rozwijalni pod czujnym okiem naszych instruktorów.

W programie koncerty:
- gitarzystów
- pianistów
- wokalistów
- perkusistów

Jako ostatni punkt programu - przedstawienie teatralne "Bajka Pana Bałagana".
Zapraszamy!
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 29-05-2011  
 
Dzień Dziecka
 
„Dzień Dziecka” - impreza plenerowa we Wrocławskim Klubie Formaty - propozycja skierowana do najmłodszych.
... więcej
 

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski