..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS ARCHIWUM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]
 

data :

Pt, 06-01-2012  
 
Kabaret CHYBA
 
Kabaret Chyba - nagradzany na wszystkich najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (w tym zwycięzca najbardziej prestiżowego PAKA w 2010 roku) kabaret pochodzący z Wrocławia. Stale współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju...
... więcej
 

 
 

data :

Sob, 31-12-2011  
 
Życzenia świąteczne! Świąteczne życzenia!
 
Wesołych Świąt! Merry Christmas! Winshuyu sa Svyatkami! Sretan Bozic! Glædelig Jul! Joyeux Noël! Feliz Navidad! Selamat Hari Natal! Nollaig Shona Dhuit! Pax hominibus bonae voluntatis! Srekan Bozik! krist Yesu Ko Shuva Janma Utsav Ko Upalaxhma Hardik Shuva! Fröhliche Weihnachten! God Jul! Buon Natale!
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 18-12-2011  
 
Wigilia Seniora
 
Zapraszamy seniorów oraz wszystkie osoby samotne na Wigilię!

W programie:
poczęstunek wigilijny, wspólne śpiewanie kolęd, światełko betlejemskie

... więcej
 

 
 

data :

Sob, 10-12-2011  
 
10-lecie Zespołu Tańca Irlandzkiego „Tuatha de Danaan”
 
10 grudnia zespół tańca irlandzkiego Tuahta świetowac będzie swoje 10-lecie, . Zapraszamy do wspólnej zabawy na pokazie i koncercie.

Tancerze zaprezentują choreografie związane z najważniejszymi wydarzeniami z życia zespołu, a także najnowsze, nie prezentowane jeszcze szerszej publiczności, układy. Na scenie pojawią się także goście: Zespół Eibleann z Opola, członkowie Stowarzyszenia Miłośników Kultury Irlandzkiej „Pogue May”, uczniowie Anne-Marie Cunningham Dance Academy oraz dawni członkowie zespołu Tuatha.

Nie zabraknie irlandzkiego stepu, energicznych podskoków, zwiewnych, dziewczęcych układów, kolorowych strojów oraz taneczno-muzycznych...żartów.
Część choreografii zaprezentowana zostanie do muzyki na żywo. O muzyczną oprawę zadba wrocławski zespół Shandon Bells, zaś najważniejsze chwile z życia zespołu Tuatha przypomni prowadzący imprezę Paweł Kutny, aktor teatru Ad spectatores.
... więcej
 

 
 

data :

Sob, 03-12-2011  
 
FESTIWAL AMBIENTALNY 2011
3-4 grudnia
 
Festiwal Ambientalny to dwa dni z ambitną i awangardową muzyką elektroniczną. Stylistycznie osadzony na pograniczu ambientu, muzyki elektroakustycznej, eksperymentalnej i minimalu prezentuje nietuzinkowych artystów wraz z ich osobliwym podejściem tak do formy muzycznej jak i jej treści oraz faktury. Tegoroczna edycja to już czwarta (a druga międzynarodowa), której niewątpliwymi gwiazdami będą jedni z głównych przedstawicieli gatunku Tim Hecker oraz Murcof. Zagraniczną część programu dopełniają Hecq oraz Tilman Ehrhorn. Rodzimą scenę reprezentować będą Stendek (który wystąpi w towarzystwie Vj Hertzshmertz) oraz tworzony przez duet Konrad Kucz, Mateusz Kwiatkowski projekt SYMPHONY. W 2011 roku Festiwal Ambientalny przenosi się z przestrzeni klubowej do pięknych, sakralnych wnętrz Synagogi pod Białym Bocianem
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 27-11-2011  
 
Portretownia - wernisaż Katarzyny Wołodkiewicz
oraz
koncert Coffee Break!
 
"Portretownia" rozpoczęła się od krótkiego cyklu "Minownia",  który artystka przygotowała na wystawę w klubie Kalaczakra 2009r. Przy okazji tych prac odkryła jak wdzięcznym tematem jest portret, szukanie rozwiązań kolorystycznych, czy malarskich dla pokazania ekspresji osób, które znała. Temat ten stał się jednocześnie pretekstem do szkolenia warsztatu. Wynikiem tych działań była współpracę ze studiem ilustracji i Przekrojem.

Coffee Break, to autorski projekt muzyczny założony w 2006 roku przez wokalistkę Monikę Wiśniowską oraz pianistę Tomasza Basela. Utrzymana w klimacie popu, soulu, R&B i funky muzyka zespołu tylko pozornie stanowi pewien miszmasz – w tym szaleństwie jest jednak metoda...
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 13-11-2011  
 
NOWOBRZMIENIA 2011
 
NowoBrzmienia to idea wydarzenia muzycznego promującego alternatywnych artystów tworzących muzykę opartą na elektronice, a stylistycznie oscylującą pomiędzy trip hopem i jazzem przez breakbeat, hip hop aż po electro i avant pop włącznie.
Czwarta edycja NowoBrzmień ma charakter jednodniowego eventu podczas którego wystąpią:
Emika(CZ), Last Blush(PL) i B.R.O.(PL).

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w Klubie Włodkowica 21 i we Wrocławskim Klubie FORMATY (ul. Samborska 3-5).
O terminie jej rozpoczęcia poinformujemy niebawem.

Organizatorem festiwalu jest Wrocławski Klub FORMATY.
... więcej
 

 
 

data :

Nd, 30-10-2011  
 
CENTRUM NA PRZEDMIEŚCIACH -

wernisaż Bartosza Zielińskiego
oraz
koncert Digit All Love Soundsystem
 
DIGIT ALL LOVE Soundsystem- zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Maćka Zakrzewskiego. W 2007 ukazała się ich debiutancka płyta „digitalllove” bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy.
Digit All Love Soundsystem - kameralna wersja 8-osobowego projektu łączącego w sobie elektronikę, żywą sekcje rytmiczną wzbogaconą loopami i analogowo modulowanym basem z triem smyczkowym i delikatnym / eterycznym głosem Natalii Grosiak.

BARTOSZ ZIELIŃSKI Rocznik 82. Inżynier z przypadku, malarz z zamiłowania. Od 98 roku zmaga się ze ścianami. Od niedawna „psika”/sprayuje w pracowni. Interesują go odrapane mury, typografia uliczna i możliwości farb w aerozolu...
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 28-10-2011  
 
Warsztaty Flamenco w rytmie SEVILLIANAS
28 i 29 października
 
Flamenco jest sztuką cyganów andaluzyjskich związaną ze śpiewem, tańcem, rytmem i muzyką. Łączy w sobie rozmaite wpływy m.in. z kultury hinduskiej, żydowskiej, mauretańskiej i arabskiej. We flamenco ruchy ciała i gesty uwydatniają emocje tancerza, jak również podkreślają charakter melodii.

W tańcu flamenco jest moc i autentyczność, za pomocą których można wyrazić swoje uczucia i własną historię. W tym tańcu jest siła, która zmienia człowieka, pozwala mu nabrać pewności siebie i zaakceptować swoje ciało i emocje, bez względu na wiek. Każdy jest zaproszony by tańczyć flamenco. Uroda, sylwetka czy też predyspozycje fizyczne nie mają szczególnego znaczenia. Najważniejsza jest chęć stwarzania piękna wokół siebie, do którego każdy z nas został uzdolniony. Trzeba tylko po nie sięgnąć i je rozwijać!
... więcej
 

 
 

data :

Pt, 28-10-2011  
 
Wystawa grafik nr 42 Patrycji Białoszewskiej
oraz
koncert THE RAGS Project
 
Patrycja Białoszewska

Obserwatorka i kronikarka życia przedmiotów użytku codziennego.
Historia czytana przy porannej filiżance cappuccino o ...... i wniebowstąpieniu.

The Rags Project powstał pod koniec 2011 roku we Wrocławiu. Trzech młodych artystów spotkało się, aby muzykę jazzową przedstawić w trochę innym wydaniu, w rytmach oraz brzmieniach bardziej odpowiadających naszej epoce. Zespół stara się w swoich kompozycjach oraz aranżacjach innych utworów połączyć delikatne brzmienie wibrafonu z przesterowanym basem oraz połamanymi rytmami perkusji, całość dopełniają elektroniczne sample oraz loopy odpalane z komputera przy pomocy różnych kontrolerów.

Zespół tworzą:
Marcin Mukoid - wibrafon, elektronika;
Adam Pietryk - gitara basowa;
Michał Lange - perkusja, elektronika.
... więcej
 

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski