..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF.pdf
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2016.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Pt, 19-05-2017

godzina : 

18:00

bilet : 

wstęp wolny  
 
Drums Show - podsumowanie pracowni perkusyjnej
 
Już 19 maja o godzinie 18:00 we Wrocławskim Klubie Formaty odbędzie się Drums Show - koncert przygotowany przez Pawła Zybowskiego będący podsumowaniem pracowni perkusyjnej. Podczas Drums Show będzie można zobaczyć uczestników zajęć, którzy rozwijają swój talent pod okiem Pawła.

Przy okazji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisów na zajęcia perkusyjne do Pawła Zybowskiego oraz Michała Bocka. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00-21:00. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 71 789 33 20.

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski