..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Sob, 04-11-2017

godzina : 

19:00

 

   
 
Before Ambientalny
 
BEFORE AMBIENTALNY 2017
Before Ambientalny to zapowiedź tegorocznego Fetiwalu Ambientalnego, który odbędzie się w dniach 9-10 grudnia we Wrocławiu.

04.11.2017, Wrocławski Klub FORMATY (ul. Samborska 3-5, Wrocław), godz. 18:30
LOSCIL
SUBHEIM
Bilety można kupić na www.eventim.pl oraz we wszystkich punktach sprzedaży Eventim (sieć Empik, Media Markt, Saturn).
15zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu imprezy)
Więcej informacji na www.ambientalny.pl
Organizatorem jest Wrocławski Klub FORMATY.LOSCIL
Scott Morgan jest kompozytorem i artystą multimedialnym mieszkającym obecnie w Vancouver. Jego korzenie związane z niezależną sceną muzyczną w Vancouver oraz studia kompozytorskie na Uniwersytecie Simona Fraisera doprowadziły pod koniec lat dziewięćdziesiątych do powstania jego projektu Loscil.
W tymże projekcie Morgan eksploruje związek elektronicznej i akustycznej instrumentacji, aby stworzyć „...ponure krajobrazy, które są sugestywne, ziemskie, ani trochę abstrakcyjne i będące czymś znacznie więcej niż tylko tłem [ambientem].” (The Quietus, UK).
Morgan wydaje muzykę głównie pod znakiem Kranky, włącznie ze swoim ósmym pełnym albumem, "Monument Builders" z 2016 roku.
Komponował ścieżki dźwiękowe do filmu, tańca oraz interaktywnych mediów, w tym jego własnej generatywnej aplikacji ADRIFT. Loscil koncertował na całym świecie, w tym na cenionych festiwalach muzycznych takich jak Mutek, Decibel, Le Guess oraz Big Ears.

SUBHEIM
Subheim jest projektem muzycznym mieszkającego w Berlinie, a pochodzącego z Grecji, artysty Kostasa Katsikasa. Wykorzystując swoje doświadczenia w różnych zespołach, a także swoją obecną działalność w zakresie nagrywania muzyki do filmów i projektowania dźwięku, Subheim jawi się jako osobiste doświadczenie w dźwiękach, atmosferach i nastrojach.
Może to wynikać z introwertycznej elektroniki jego debiutu „Approach” z 2008 roku, udanej mieszanki orkiestrowych i jazzowych aranżacji w “No Land Called Home” z 2010 czy eksperymentów słyszanych w jego setach i utworach powstałych od tego czasu (włącznie z akustycznymi występami z użyciem mikrofonów kontaktowych i materiałem bardziej "napędzanym" beatem).
Subheim jest projektem, który czerpie swą spójność bardziej z prawdziwie ludzkiego wyczucia jego autora niż ze skromnej ilości elementów dźwiękowych. Utwór Subheima rozpoznaje się od razu, niekoniecznie dlatego, że brzmi jak inne jego dzieło, ale ponieważ odczuwa się go jako takie. Czasem symfoniczne, a czasami kruche, koncerty Subheima są hipnotyzującymi doświadczeniami, które uwodzą swoich odbiorców zarówno elementami dźwiękowymi, jak i śmiałymi eksperymentami.REGULAMIN IMPREZY
BEFORE AMBIENTALNY 2017
04.11.2017r.


Miejsce: Wrocławski Klub FORMATY (ul. Samborska 3-5, Wrocław)

I. Zasady ogólne.
1. Regulamin został przygotowany przez Wrocławski Klub Formaty, z siedzibą przy ul. Samborska 3-5, 54-615 Wrocław, organizatora Before Ambientalny 2017, który odbywa się w dniu 04.11.2017r. we Wrocławiu.
2. Regulamin skierowany jest do wszystkich osób przebywających na terenie przeprowadzanej imprezy, w tym osób posiadających bilet wstępu na imprezę.
3. Wymienione osoby w punkcie I.2 zobowiązane są do przestrzegania regulaminu imprezy.

II. Zasady organizacyjne.
1. Osoby uczestniczące w imprezie zobowiązane są do przestrzegania postanowień regulaminu oraz do przestrzegania przepisów pożarowych i porządkowych obowiązujących na terenie imprezy.
2. Na terenie imprezy, bez zgody Organizatora, można wykonywać zdjęcia tylko dla celów prywatnych. Zabrania się używania lamp błyskowych. Zdjęcia należy wykonywać w taki sposób, aby nie przeszkadzać i nie zasłaniać sceny innym uczestnikom wydarzenia.
3. Zabrania się:
a) wnoszenia napojów alkoholowych, artykułów spożywczych oraz środków odurzających,
b) wnoszenia materiałów wybuchowych i łatwopalnych,
c) wnoszenia kamer oraz sprzętu nagrywającego bez wcześniejszej zgody Organizatora,
d) innych niebezpiecznych przedmiotów.
4. Na terenie imprezy (Wrocławski Klub FORMATY) obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
5. Ochrona oraz służby informacyjne uprawnione są do:
a) sprawdzania biletów, akredytacji i zaproszeń,
b) sprawdzania zawartości bagaży osób w przypadku podejrzenia złamania postanowień regulaminu,
c) nakazania opuszczenia terenu imprezy osobom naruszającym postanowienia niniejszego regulaminu.

III. Bilety i wstęp na teren imprezy.
1. Wstęp na teren imprezy mają osoby posiadające ważny bilet, zaproszenie lub akredytację.
2. Organizator może odmówić wstępu na imprezę osobom znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających lub innych podobnie działających.
3. Osoby znajdujące się na imprezie, które dopuszczać się będą zakłócania porządku, stwarzać zagrożenie dla innych uczestników imprezy, naruszać dobre obyczaje lub osoby, które wniosą na teren imprezy przedmioty zakazane, albo nie będą przestrzegać regulaminu, będą usunięte z imprezy bez możliwości otrzymania zwrotu poniesionych kosztów za zakup biletu wstępu.

IV. Obowiązki organizatora i uczestników imprezy.
1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w przebiegu imprezy z powodów nieprzewidzianych i nieuniknionych zdarzeń (np. awaria sprzętu, absencja artysty – z powodów niezależnych od Organizatora itp.)
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek rzeczy pozostawione w miejscu organizacji imprezy.
3. Uczestnik imprezy ponosi pełną odpowiedzialność materialną i odpowiada karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone przez niego na terenie imprezy, zarówno w stosunku do innych uczestników, jak i Organizatora.

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski