..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Sob, 30-09-2017

godzina : 

11:00

bilet : 

10 zł  
 
Poranek Familijny / MUZYKA
 
W Formatach rozpoczynamy nowy cykl wydarzeń dla rodziców z dziećmi pt. "Poranki familijne". Na zajęciach zawodowi muzycy rozbudzą muzyczną wyobraźnię i pobudzą kreatywność dzieci w każdym wieku!

Poprzez specjalny program artystyczny oraz interakcję z dziećmi, będą one miały okazję poznać meandry muzyki rozrywkowej, klasycznnej i jazzowej, poznać rolę i zasadę działania instrumentów muzycznych. Takie spotkanie to okazja by w formie zabawy poznać znaczenie rytmu, tonacji, dźwięków i dowiedzieć się - jak powstaje muzyka! To przepis na rodzinne udane przedpołudnie!

***

Zespół Duo4U tworzą absolwenci Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Katarzyna Neugebauer (fortepian) i Bartosz Bokun (skrzypce,altówka) założyli w 2007 roku z postanowieniem propagowania muzyki skrzypcowej. Zespół koncertował z powodzeniem w całej Polsce, na festiwalach muzycznych, a głównym owocem pracy była płyta wydana przez JBrecords w 2009 r. Repertuar zespołu obejmuje przede wszystkim perły muzyki skrzypcowej, ale z powodzeniem odkrywa również nieznane dotąd aranżacje chociażby mazurków Chopina. W polu zainteresowań zespołu znajduje się również muzyka filmowa. Artyści współpracują również z większością wrocławskich instytucji muzycznych, Katarzyna Neugebauer jest również wykładowcą Akademii Muzycznej w stolicy Dolnego Śląska.

Łukasz Kazanecki jest również absolwentem tej uczelni. Jako autor i organizator koncertów edukacyjnych dla rodzin, dzieci i młodzieży swoje pierwsze kroki stawiał na początku XXI wieku właśnie we Wrocławskim Klubie Formaty. Następnie z powodzeniem współpracował na tym polu z wieloma instytucjami kulturalnymi Wrocławia i nie tylko. Między innymi z Wrocławskimi Kameralistami, Centrum Sztuki "Impart", Narodowym Forum Muzyki, Zamkiem Piastów Śląskich w Brzegu i wieloma innymi. W czasie 15 lat działalności na tym polu stworzył kilkanaście autorskich cykli koncertowych mających na celu przybliżenie szerokiej publiczności pereł muzyki klasycznej. Podczas koncertów style muzyki klasycznej często przenikały się z gatunkami muzyki jazzowej i rockowej pokazując ją w nowych nieznanych dotąd barwach.

Najbliższy koncert otwiera nowy cykl, który został stworzony specjalnie dla nowej sali koncertowej Wrocławskiego Klubu Formatu.


WSTĘP: 10 zł/osobę
Bilety do nabycia w kasie Formatów.
Ilość miejsc ograniczona!

Z kartą UrbanCard Premium - zniżka 20%.

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski