..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Nd, 29-10-2017

godzina : 

18:00

bilet : 

20 zł  
 
Młynarski Project / Koncert w Formatach
 
Koncert największych przebojów wybitnego poety, reżysera, autora tekstów piosenek Wojciecha Młynarskiego!

Wojciech Młynarski – bard, poeta, artysta kabaretowy, autor piosenek, ale też librecista, dramaturg, scenarzysta i reżyser teatralny, Polacy pokochali go za ponadczasowe teksty – inteligentne, dowcipne, trafnie opisujące rzeczywistość. Z ogromną wnikliwością obserwował nas – nasze wady, zalety, to co się dzieje w tym kraju – i zabierał głos. Wiele z jego stwierdzeń i rad („trzeba wiedzieć kiedy w szatni, płaszcz pozostał przedostatni, trzeba wiedzieć kiedy wstać i wyjść”, „bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją”, „och ty w życiu”, „przyjdzie walec i wyrówna”) weszło już do codziennego języka. Porozumiewamy się nimi, nie pamiętając niekiedy ich autorstwa.

Już 29 października we Wrocławskim Klubie Formaty wyjątkowa okazja, by posłuchać takich przebojów jak: "Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę", "Niedziela na głównym", "Bynajmniej", "W co się bawić", "Żyj kolorowo", "Jesteśmy na wczasach", "Kocham Cię życie", "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Jeszcze w zielone gramy", "Wakacje z blondynką", itd.

Koncert w mocno męskim składzie! Wystąpią sami Panowie:
Wojtek Dereń - wokal, Łukasz Szuba - wokal, Michał Bober - wokal, Tomasz Jędrzejewski - piano, Michau Moper Wilczyński - gitara, Pan Tomasz Garbera - perkusja, Piotr Sypień - bas.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty lub bezpośrednio przed koncertem. Ilość miejsc ograniczona!

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski