..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Nd, 04-02-2018

godzina : 

18:00

bilet : 

Wstęp wolny  
 
Wernisaż z muzyką: Weronika Przybyło i Paula Gołębiowska acoustic trio
 
Zapraszamy na pierwszy w 2018 roku "Wernisaż z muzyką"! Już 4 lutego we Wrocławskim Klubie Formaty będziemy mogli poznać Weronikę Przybyło i jej prace - litografię, oraz posłuchać Pauli Gołębiowskiej, Szymona Gmerka oraz Michała Bocka. Wstęp wolny!

WERONIKA NICHA PRZYBYŁO

Poszukiwacz rodem z Ostrowa Wielkopolskiego; urodzona w 1994 r.

W bieżącym roku podchodzi do obrony dyplomu na Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się grafiką projektową i warsztatową. W swoich pracach sprawnie operuje humorem; nieprzerwanie eksperymentuje z podłożami i formą. W pracowni litografii z zamiłowania drąży dziury w kamieniu. Chwyta się również algrafii i linorytu (s)traconego. Inspiruje się miastem i zderzeniem przemysłu z naturą, dlatego część swojej pracy poświęca opracowaniu zmechanizowania tak rzemieślniczego procesu, jakim jest litografia."

PAULA GOŁĘBIOWSKA acoustic trio

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Anny Stepniewskiej. Z wyróżnieniem zakończyła edukacje na kierunku jazz i muzyka estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim w klasie wokalistyki jazzowej dr Ingi Lewandowskiej.

Ukończyła również studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie fortepianu klasycznego. Obecnie wykładowca wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Uczestniczka wielu warsztatów i kursów wokalnych, gdzie swoje umiejętności szkoliła pod okiem m.in. Elżbiety Zapendowskiej, Lory Szafran, Grazyny Łobaszewskiej, Janusza Szroma, Marka Bałaty, Karen Edwards. Występowała na ogólnopolskich i miedzynarodowych scenach, m.in. na Festiwalu "Polsat Dzieciom" w warszawskiej Sali Kongresowej, na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym: JazzTage w Gorlitz, „Green Town of Jazz” w Zielonej Górze. Była finalistką muzycznego show Programu Drugiego Telewizji Polskiej pod tytułem „Bitwa na głosy” w drożynie Urszuli Dudziak. W swoim dorobku artystycznym ma na koncie współprace zarówno z wrocławskimi muzykami, jak i big bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego pod dyrekcja Jerzego Szymaniuka.

Występowała obok takich gwiazd, jak: Valerie Scott, Mike Russel, Krzysztof Kiljański, Henryk Miskiewicz, Jarosław Śmietana, Urszula Dudziak. Obecnie zapraszana na rożnego rodzaju ogólnopolskie konkursy i festiwale dziecięce oraz młodzieżowe jako juror.

SZYMON GMEREK

Gitarzysta sesyjny, absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, uczestniczył w wielu warsztatach m.in. z Davidem Doruzka, Scottem Hendersonem. Obecnie instruktor gitary w Wrocławskim Klubie Formaty. Ma na swoim koncie współprace z wieloma polskimi wykonawcami, miedzy innymi: Dziubek Band, Behavior, Mariusz Węgłowski, Teatr Capitol, Anja Sei, Alicja Janosz, Joanna Kwaśnik, Ania Kłys, Celebrate. Występował jako muzyk w orkiestrach Na KFPP w Opolu oraz na festiwalu w Kielcach.

Wraz z zespołem przez lata prowadził równiez jam sessions we Wrocławskich klubach takich jak Rura, Bezsenność, Lulu Belle Cafe.

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski