..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF.pdf
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2016.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  OFERTA ARTYSTYCZNA

  Obudź się !  
 
"Obudź się!" to warsztaty dla osób dorosłych zainteresowanych własnym rozwojem realizowane cyklicznie dwa razy do roku na jesień i wiosnę

1) Warsztaty z mandalą.

Mandala to koło. W życiu ciągle zataczamy koła bowiem rozwijamy się po spirali. Na wiosnę proponuję warsztaty odnowy, odświeżenia po zimie, która długo u nas gościła. Przebudzenie po długim śnie. Mandala jest plastyczną formą, podczas wykonywania której budzimy w sobie prawdziwe nasze "ja". W trakcie warsztatu malowania mandali niesamowitym przeżyciem staje się doświadczanie koloru – jego intensywności i życiodajnej energii. Malując integrujemy, harmonizujemy, scalamy nasze wnętrze jednocześnie wyzwalając to, co w nas najlepsze. Proszę wziąć zmienne wygodne ubranie, które ewentualnie można pobrudzić farbą.

2) Wyzwalanie głosu.

Zapraszamy na warsztaty dla osób ciekawych potencjału swojego głosu. Doświadczenie muzyczne nie jest potrzebne. W czasie warsztatów poznasz podstawy pracy z głosem i oddechem. Doświadczysz otwierającego działania śpiewu. Poczujesz przyjemność ze wspólnego tworzenia w grupie.
 
 

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski