..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF.pdf
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2016.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  OFERTA ARTYSTYCZNA

  Wrocławskie Spotkania Entuzjastów Kultury Dalekiego Wschodu  
 
Projekt "Wrocławskie Spotkania Entuzjastów Kultury Dalekiego Wschodu" realizowany jest przez klub "Wrocław - Mangowcy", działający przy powstałej w 2014 roku fundacji "Azja +". Klub realizuje również projekt "Spotkania w Manga Cafe" w Miejskiej Bibliotece Publiczne, Filia 42 oraz jest organizotorem pierwszego w Polsce festiwalu talentów związanych z działalnością na rzecz wspierania i rozwoju kultur azjatyckich.

https://www.facebook.com/wonderfestiwal

Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła nie tylko pasja ale i ogromna przyjemność którą czerpiemy, pracując z młodzieżą w wieku szkolnym. Przez ostatnie dwa lata zdobyliśmy serca i zaufanie nie tylko uczestników ale i rodziców.
prowadzący : Sebastian Grzesiak
 

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski