..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  OFERTA EDUKACYJNA

  Warsztaty pracy z oddechem - technika głębokiej relaksacji  
 
    Na warsztatach nauczysz się metody głębokiej relaksacji, radzenia sobie ze stresem i problemami. Spróbujesz pracy w sesji oddechowej. Jest to metoda, która po zapoznaniu się z nią, poznaniu technik oddechowych może być stosowana samodzielnie w domu.
    Metoda ta ma wiele korzeni, jedne z nich sięgają 3 tyś lat wstecz i są oparte na starych indiańskich technikach oddechowych. W latach siedemdziesiątych metodę tą przywrócił światu zachodniemu m.in. Leonard Or.

Jeśli jesteś zainteresowany, przyjdź i spróbuj

Serdecznie zapraszam
Magdalena Stan-Sokołowska
www.przystan-magda.pl
prowadzący : Magdalena Stan-Sokołowska
Nazywam się Magdalena Stan-Sokołowska. Jestem szczęśliwą mężatką i mamą. Mieszkam pod Wrocławiem.

Próbowałam w życiu różnych rzeczy. Z wykształcenia jestem pedagogiem i menedżerem:

- dyplom magistra pedagogiki 1995r. – Uniwersytet Wrocławski,
- dwuletnie studia podyplomowe z zakresu zarządzania i administracji w sferze zdrowia publicznego 1995-1997 (dyplom w 1998r.), Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego,
- czteroletnie studia doktoranckie 1997-2002 na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Zawsze fascynował mnie człowiek, jego możliwości i optymalne warunki dla jego rozwoju. Studiowałam w Holandii zdrowie publiczne – dyplom magistra zdrowia publicznego otrzymałam w 2002r. na Uniwersytecie w Maastricht w Holandii.

Odkąd pamiętam szukałam siebie:

tańczyłam na warsztatach Pięciu Rytmów Gabrielle Roth (zajęcia prowadzone przez szwedzką trenerkę Berit Hague), uczyłam się komunikacji bez przemocy wg Marshall’a Rosenberg’a w Warszawie na warsztatach prowadzonych przez trenerkę Ewę Orłowską, oraz we Wrocławiu na zajęciach prowadzonych przez trenerkę Rani Spets Edgren, uczestniczyłam w wielu ustawieniach Konstelacji Rodzinnych wg Berta Hellinger’a (prowadzącymi zajęcia byli: Anna Grenik, Maria Wyczałek, Maria Piegowska i Barbara Wójcik), uczyłam się masażu MA-URI pod okiem trenerki Danuty Adamczyk, oraz uczestniczyłam wielu innych warsztatach dotyczących samorozwoju. Wszystkie były cudownym odkrywaniem siebie, pod okiem wspaniałych trenerów i nauczycieli.

Kiedy w 2002 roku poznałam metodę pracy z oddechem połączonym (rebirthing’iem), poczułam, że na ten moment w moim życiu, to jest coś dla mnie. Skończyłam dwuletnią szwedzką szkołę pracy z oddechem „Prana Visions”. W szkole tej uczyłam się pracy z oddechem pod okiem trenerów: założycielki szkoły Rani Spets Edgren oraz trenerów Leny Christiny Tuulse Wadenmark i Bo Wahlström’a oraz polskiej trenerki Anny Grenik. Otrzymałam międzynarodowy dyplom trenera rozwoju osobistego i pracy z oddechem w 2006 roku.

Moim mistrzem i nauczycielem jest Rani Spets Edgren.

W 2007 roku założyłam firmę PRZYSTAŃ, w której prowadzę różnorodną działalność z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, zarządzania, itp.

Asystuję również mojemu nauczycielowi Rani Spets Edgren na warsztatach otwartych i w szkole trenerów pracy z oddechem „Prana Visions”. Od trzeciej edycji szkoły (2009/2011) jestem nauczycielem-gościem prowadzącym samodzielne zajęcia.

Bardzo lubię oddychać oddechem połączonym (w sesjach oddechowych), a także asystować klientom i uczestnikom warsztatów podczas ich pracy ze sobą.

To, co robię obecnie w moim życiu nie jest tylko pracą, jest sposobem na życie, … na radosne życie…
zajęcia odbywają się :
zajęcia odbywają się w 2 i 4 wtorek miesiąca o godz. 18:30

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski