..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF.pdf
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2016.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  OFERTA EDUKACYJNA

  Warsztaty wokalne dla dzieci - zajęcia grupowe  
 
Zapraszamy na grupowe zajęcia wokalne.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 17:00Zajęcia Koszt zajęć 25 zł/1 godz.


prowadzący : Natalia Rolak
Pedagog, wokalistka, kompozytor, muzyk, songwriter.
Ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec i flecie poprzecznym. Na scenie estradowej od 14 lat. Wcześniej, jako dziecko swoje pierwsze kroki na scenie stawiała na polskich festiwalach piosenki dziecięcej.
Pisze piosenki dla dzieci, oraz pracuje nad własnym materiałem. W Konturach Kultury prowadziła studium piosenki dla dzieci oraz zespół wokalny "Trele Morele" dla młodzieży i dorosłych. Przywiązuje dużą wagę do interpretacji piosenek. W pracy z zespołami wokalnymi poszukuje ciekawych wielogłosów.
Śpiewa standardy jazzowe, piosenki aktorskie, kabaretowe. Bardzo lubi piosenki musicalowe i szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Muzyka zajmuje w jej życiu szczególne miejsce i wierzy w jej nieoceniony potencjał w rozwijaniu wrażliwości, kreatywności i ekspresji młodych wykonawców.
zajęcia odbywają się :
Grupa młodsza - poniedziałek godz. 18:00

Grupa starsza - wtorek godz.: 19:00

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski