..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku.

Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach(Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF.pdf
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2016.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  OFERTA EDUKACYJNA

  Nauka gry na perkusji  
 
Zajęcia obejmują zagadnienia takie jak: zapoznanie z zestawem perkusyjnym, technika trzymania pałek, ćwiczenie z metronomem, podstawowe rytmy, czytanie nut, zapoznanie z techniką werblową, sola, interpretacje utworów muzycznych (różne poziomy zaawansowania oraz style muzyczne), improwizacja, pomoc przy wyborze sprzętu oraz ogólne poszerzenie wiedzy muzycznej. Dla dzieci przewidziane są zabawy rytmiczne, które wprowadzają w świat gry na perkusji.
prowadzący : Paweł Zybowski
Moją przygodę z perkusją zacząłem 11 lat temu. Po roku samodzielnych zmagań z instrumentem postanowiłem zapisać się do Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu, której jestem obecnie Absolwentem. Przez lata edukacji kształciłem się pod okiem wybitnego perkusisty i świetnego pedagoga Zbigniewa Lewandowskiego, który zaraził mnie pasją. Brałem udział w wielu warsztatach perkusyjnych. Udzielałem się w wielu różnorodnych formacjach grających: rock, jazz, funk, reggae, hip- hop, rock&roll, a nawet punk. Główne z nich to Rh+, Układ SI, z którymi udało mi się wygrać wiele prestiżowych festiwali oraz inne Spisek, Sensipuls itd. Zagrałem ponad 300 koncertów, co pozwoliło mi zdobyć doświadczenie sceniczne. Od 2 lat udzielam korepetycji z gry na perkusji. Oprócz wykształcenia muzycznego posiadam, także wyższe wykształcenie pedagogiczne.
zajęcia odbywają się :
zajęcia indywidualne
- wtorek, środa, czwartek, piątek

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski