05

11.2023


niedziela

14:00

05

11.2023


niedziela

14:00

Relaksacja. Jesienno-zimowa regeneracja

O wydarzeniu

Zapraszamy na listopadowe doładowanie baterii i zebranie energii przed zimą – RELAKSACJĘ we Wrocławskim Klubie Formaty.

Podczas tego wyjątkowego spotkania zregenerujemy wspólnie siły. Uwolnimy z codziennej opresji bezlitosnych bodźców zewnętrznych ciało i umysł. Zadbamy o swoje własne potrzeby, o które domaga się ciało. Tak zwyczajne, a na co dzień zagłuszane lub odkładane na później. Wyruszymy w podróż w głąb siebie, zbadamy nieodkryte zakątki, bo kiedy właściwie to robić, jak nie jesienią i zimą, kiedy tak wcześnie zapada zmrok, odbierając nam szansę, aby w pełni uchwycić dzień. Długie wieczory zmuszają nas do autorefleksji, czy tego chcemy, czy nie.
 
Zwolnijmy. Pozwólmy myślom płynąć własnym nurtem, uwolnijmy z napięcia ciało, aby z otwartym umysłem i nową energią wyczekiwać ciepłego, wiosennego wiatru.
 

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszają 2 października 2023, o godz. 13:00, pod nr telefonu 71 789 33 20 (wewn.1).

RELAKSACJA to całodniowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie przygotować się do zimowego „snu” i zebrać energetyczne zapasy do kolejnej wiosny.

Jest to niezwykłe spotkanie, które we Wrocławskim Klubie Formaty odbywa się dwa razy do roku i tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w jesiennej odsłonie. Program jednodniowego wydarzenia obejmuje trzy etapy, następujące po sobie:

Etap I - Relaks w ruchu - 90 minut

W tej części rozluźnimy mięśnie i pozbędziemy się napięć poprzez relaksacyjne zajęcia ruchowe. Swobodne improwizacje ruchowe, automasaże, rozluźnienie mięśni ciała i twarzy oraz pobudzenie aktywności fizycznej wzmocnią i zintegrują nasze ciało, obniżą poziom stresu i poprzez ruchową stymulację - zwiększą poziom hormonów szczęścia.

Etap II - Praca z oddechem - 120 minut

Nauczymy się kontrolować i świadomie oddychać podczas uwalniającej sesji, podczas której poznamy techniki, które następnie można będzie samodzielnie wykorzystywać w domu. Terapie oddechowe szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, mającym skłonności do nadmiernego kontrolowania.

Etap III - Kąpiel w dźwiękach - koncert mis i gongów tybetańskich - 60 minut

Koncert mis i gongów to doskonałe zwieńczenie poprzednich dwóch bloków Relaksacji. Wibracje, które rezonują z naszym ciałem, wprowadzają w stan spokoju i harmonii. To podróż muzyczna w głąb siebie, polegająca na skupieniu się w momencie tu i teraz.

Po każdym z etapów następuje półgodzinna przerwa.

***

Dodatkowe informacje:

Prosimy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń, koc lub śpiwór (podczas sesji oddechowej ciało będzie się wychładzać, więc warto mieć czym się otulić), coś do jedzenia. Woda, kawa, herbata i skromny poczęstunek dostępne będą na miejscu.

Koszt udziału w wydarzeniu to 95 zł, opłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem (w tytule wpisując Relaksacja, imię i nazwisko).

Zapraszamy!

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty

Samborska 3-5, 54-615 Wrocław

 

Zapisy

ZAPISY RUSZAJĄ od 2.10.2023
Mailowo: u.sowinska@wkformaty.pl lub telefonicznie: 71 789 33 20, wewn. 1​

Data i godzina

05.11.2023, niedziela godz. 14:00

Czas trwania

5 godzin, 30 minut (z przerwami)

Bilety

Cena

95 zł

Zniżki

20% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław oraz 30% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław MAX.

Kasa czynna

14.30-19.30