..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Nd, 08-10-2017

godzina : 

18:00

bilet : 

Wstęp wolny  
 
Wernisaż z muzyką: Stanisław Koziarz / Tom James
 
Serdecznie zapraszamy na kolejny "Wernisaż z muzyką" w Formatach. Tym razem będziemy mogli podziwiać prace Stanisława Koziarza - młodego artysty, który swoje pierwsze artystyczne kroki stawiał właśnie w Formatach! Wydarzenie będzie połączone z występem Toma Jamesa z Wielkiej Brytanii!

***

STANISŁAW KOZIARZ

Absolwent Szkoły Podstawowej nr. 25. Obecnie uczeń Zespołu Szkół Plastycznych we Wrocławiu. Od dziecka interesuje się malarstwem, rysunkiem i pracami manualnymi. Był laureatem wielu konkursów oraz najmłodszym stypendystą Prezydenta Wrocławia. Uczestniczył w zajęciach rysunku, we Wrocławskim Klubie Formaty.

Jak sam mówi, najlepiej czuje się w malarstwie akwarelowym i rysunku ołówkiem. Jego pasja to całe jego życie. Jako 15-latek jest czasami wesoły a czasami poważny, a na pewno wrażliwy. Lubi pomagać innym i udzielać się charytatywnie. W przyszłości chciałby być artystą-malarzem, który będzie mógł przekazywać ludziom dobro.

***

TOM JAMES (Wielka Brytania)

To objawienie brytyjskiej sceny. Tom swoje młodzieńcze lata poświęcił surfowaniu na desce i… graniu na gitarze. W muzyce wyrobił sobie niepowtarzalny styl – to mieszanka klasycznego grania z metodą „finger picking”. Czasem gitarę trzyma przewieszoną na pasku – jak większość muzyków, innym razem gra mając ją na kolanach. Tom gra muzykę, przy której można się zamyślić i rozmarzyć. Artysta ma 24 lata, a już może pochwalić się debiutanckim wydawnictwem i koncertami na brytyjskich festiwalach Glastonbury, Surfana, Boardmaster, Beachbreak, Somersault i Larmer Tree. Tom James rusza właśnie w kolejną trasę po Europie. Oprócz Niemiec, Francji i Szwajcarii odwiedzi Polskę! W naszym kraju wystąpi z nim perkusista Robin Gehlhar.

Próbka muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=xS2l3RoQ-80
https://www.youtube.com/watch?v=en1xASuD7xw
https://www.youtube.com/watch?v=cJTcHJfNl2Y

***

WSTĘP WOLNY

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski