26

04.2024


piątek

17

26

04.2024


piątek

17

„Między nami Rodzicami” bezpłatne warsztaty projektu Radzi Rodzice

Jak zmienia się nasze życie, kiedy pełnimy rolę rodzica?

Zapraszamy wraz z Fundacją Veritas na 3 godzinne zajęcia poświęcone refleksji nad tym jak funkcjonujemy w roli rodziców/opiekunów i od czego to zależy.

O wydarzeniu


„MIĘDZY NAMI RODZICAMI” 👨‍👩‍👧‍👦

W ramach spotkania: 
- pokażemy najczęściej obserwowane w pracy terapeutycznej wzorce i schematy, w które wchodzimy po naszych własnych rodzicach, 
- postaramy się nazwać i przeanalizować własne doświadczenia, 
- poznamy zasady tworzenia się rodziny jako zupełnie nowej jakości, odrębnej od naszych rodzin, 
- sprawdzimy co jest ważne w wyznaczaniu granic i budowania jedności w naszym własnym domu. 

Wskażemy kierunki i wartościowe materiały do świadomego dbania o własną rodzinną przestrzeń sprzyjającą budowie bezpiecznego miejsca. Omówimy pojęcia: rodzina, więź, rodzicielstwo, potrzeby w rodzinie. Spędzimy czas w pogodnej, rozwijającej atmosferze.

LINK DO ZAPISÓW:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFnDBDOjDLyMIH0DoQs7_CrVHHALJmPGj4lf1YloUM4ea2Tw/viewform

NASI WARSZTATOWCY

Agnieszka Bogusz – psycholog, psychoterapeuta 1go stopnia w nurcie systemowym. Pracuje z parami w terapii indywidualnej. Specjalizuje się w obszarach wymagających komunikacyjno–emocjonalnego wsparcia rodziny.  Ogląda osoby w ich relacjach, wartościach i potrzebach. Fascynuje ją język i psychologia narracyjna. Razem z Dawidem Sienkiewiczem tworzy rodzinę wychowując 3kę dzieci. Zawodowo tworzą projekt psychoedukacyjny „Moje Kochanie”. Wspierają pary w lepszym rozumieniu źródeł konfliktów oraz w profilaktyce kryzysowej. 

Dawid Sienkiewicz – coach i konsultant do spraw relacji. Pomaga ludziom rozwiązywać konflikty w relacjach w nurcie TSR.  Stosuje narzędzia z obszaru krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Szuka narzędzi pomocnych w tu i teraz, zmieniających perspektywę i poszerzających obraz konfliktu. Wspólnie z Agnieszką Bogusz tworzą program psychoedukacyjny „Moje Kochanie”, w którym stosują narzędzia komunikacyjne z nurtu NVC oraz interpretujemy wzorce i schematy naszych rodzin pochodzenia. 

Data i godzina

26.04.2024, piątek godz. 17

Czas trwania

3 godziny

Bilety

Cena

wydarzenie bezpłatne