..:: Wrocławski Klub FORMATY ::..

 
O NAS
 
 
 
 
 
 
 
   

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
GODZINY PRACY: 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


REGULAMIN DO POBRANIA:
Deklaracja uczestnika zajec WKF
Regulamin uczestnictwa w zajeciach pracowni artystycznych WKF 2017-2018
Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez WKF.pdf

Wrocławski Klub FORMATY jest punktem partnerskim
programu Urbancard Premium
Regulamin Programu

 

Newsletter:

Chcesz otrzymywać wiadomości
o wydarzeniach we
Wrocławskim Klubie FORMATY,
wpisz poniżej swój adres e-mail
i kliknij przycisk "Dodaj"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NEWS

 

data : 

Nd, 05-11-2017

godzina : 

18:00

bilet : 

Wstęp wolny  
 
Wernisaż z muzyką: Victor Mączyński Malarstwo & Koncert
 
Wiktor Mączyński, artysta, malarz, muzyk, fotograf, urodził się w rodzinie artystycznej, gdzie sztuka i muzyka były ważnym elementem życia codziennego. Jego wujek, znany krakowski grafik i fotograf, miał niewątpliwie duży wpływ na jego wrażliwość artystyczną.

W latach 80. Wiktor wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie mimo pędzącego trybu życia nigdy nie zrezygnował ze swoich dwóch pasji jakimi były malarstwo i muzyka. Brał udział w koncertach muzyki etnicznej w Bostonie, Nowym Yorku i Hartford. Jego twórczość artystyczna również zaczęła nabierać rospędu. W 2004 ukonczył New York Institute of Photography, co wskazało mu drogę do głębszej analizy swiatła w różnych technikach jego malarstwa.

Po dwudziestu trzech latach pobytu w Stanach Zjednoczonych wrócil do Polski z bagażem wielu doswiadczeń muzycznych i artystycznych.

Obecnie zaangażowany jest w wiele projektów. Uczestniczy w koncertach muzyki etnicznej, folkowej i poezji spiewanej. Jest muzykiem sesyjnym i kompozytorem Wspołpracuje z wieloma artystami. Grał na festiwalach Woodstock, Festwalu Indii.

Koncertował z wieloma swietnymi muzykami jak “EMAM and Friends” z USA, flamenco gotarzystą Michałem Czachowskim, czy też wspaniałym akordeonistą Wiesławem Przadką Obecnie mieszka we Wroclawiu i pracuje nad swoją plytą.

Swoje artystyczne projekty prezentuje na wernisazach, prowadzi rowniez warsztaty artystyczne i wspiera muzycznie swoich przyjaciół artystów. Jego prace znajdują się w domach miłośników sztuki w USA, Polsce, Anglii i Francji.

***************
5 listopada 2017 r. w Formatach oprócz malarstwa Wiktora Mączyńskiego, będziemy także mogli posłuchać koncertu akustycznego w jego wykonaniu.
Wystąpią:
Wiktor Mączyński - gitary, mandocello, vocal
Roma Borucińska - Harmonium, Vocal
Marek Cichon - Gitara, instrumenty perkusyjne

Taniec" KATHAK" - Roma Borucińska
***************
WSTĘP WOLNY!

<< POWRÓT DO NEWS

>> ARCHIWUM <<

 wernisaż koncert galeria warsztaty plastyka kultura gitara pianino taniec śpiew perkusja fortepian wokal festiwal ambientalny nowobrzmienia feriada wielosfer przeglad plenerowy zajecia ferie terapia choreoterapia janusz kaminski agnieszka gabriela szczepańczyk tomasz basel monika wiśniowska magdalena stan-sokołowska paweł zybowski