5-lecie Senior Gospel Choir | Koncert jubileuszowy

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Senior Gospel Choir. Już 20 maja o godzinie 18:00 we Wrocławskim Klubie Formaty, jubileusz działalności chóru. Działamy razem już 5 lat!

 

SENIOR GOSPEL CHOIR

Senior Gospel Choir to chór inny niż wszystkie.

​Działający od 2017 roku we Wrocławskim Kubie Formaty, jest inicjatywą niezwykłą, tworzoną przez kochających muzykę seniorów, którzy pod czujnym okiem inspirującej instruktorki i dyrygentki, Marty Mackiewicz, mogą dzielić się swoim zainteresowaniem, rozwijać umiejętności wokalne i muzyczne oraz wspólnie tworzyć wyjątkową grupę realizujących swoje pasje ludzi.

Chór w 2023 roku obchodzi swoje 5 urodziny, jest to wydarzenie, które pragniemy obchodzić razem z Wami.

Podczas koncertu, chór zaprezentuje interpretacje znanych utworów gospel, ale również utwory autorskie. Zagrają z nami zaproszeni muzycy i wokalistka, Katarzyna Berger.

Kasia Berger – wokalistka od lat związana z wrocławską sceną muzyczną. Najbardziej znana z zamiłowania do słonecznej bossa-novy, która jest jej znakiem rozpoznawczym. Czerpie też z bogactwa jazzu i soulu. W muzyce najbardziej kocha to, że jest ona kluczem do innego świata, w którym nie płynie czas, a troski przestają mieć znaczenie, i dlatego też inspiruje się takimi bajarzami jak Zbigniew Wodecki, Antnio Carlos i Stacey Kent. Z chęcią zabierze Was ze sobą w kolejną muzyczną podróż.

Anna Pawłowska – kontrabasistka oraz basistka elektryczna, studentka klasy kontrabasu prof. dr hab. Jacka Meiry oraz dr Grzegorza Piaseckiego w Nysie, a następnie na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Laureatka Grand Prix School And Jazz Festival 2017 oraz indywidualnego wyróżnienia na międzynarodowym festiwalu Jazz Fontanas. Zdobyła główną nagrodę młodego popularyzatora muzyki polskiej wraz z Rafał Jackiewicz Quintet, w którym koncertowała na Litwie, Łotwie i w Estonii. Kontrabasistka w projekcie aktorskim Małgorzaty Wojciechowskiej, Paweł Lisiecki Trio, Bohdan Janeczek Quintet oraz basistka zespołu ani to projekt. Jako muzyk sesyjna i orkiestrowa współtworzyła takie przedsięwzięcia jak festiwal Do Re Mi oraz musicalową adaptację Wesela w reżyserii Wojciecha Kościelnika.
Od września 2022 r. jest basistką orkiestry Teatru Rozrywki w Chorzowie.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!