Oferta pracy we Wrocławskim Klubie Formaty

Wrocławski Klub Formaty zaprasza do aplikacji na stanowisko:

specjalista/ka ds. administracyjno-merytorycznych

Zakres obowiązków/opis stanowiska:

  • administracja budynkiem Wrocławskiego Klubu Formaty: utrzymywanie obiektu w sprawności technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, organizowanie prac związanych z konserwacją sprzętu, urządzeń lub pomieszczeń, zgłaszanie wszelkich awarii przełożonemu, koordynowanie współpracy z serwisami zewnętrznymi, kontakt z zewnętrznymi firmami współpracującymi (np. firmami remontowo-budowlanymi, serwisowymi, itp.);
  • administrowanie zamówieniami, stosowanie się do obowiązujących procedur i wytycznych;
  • obsługa administracyjna postępowań o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz wewnętrznym regulaminem zamówień publicznych WKF do 130 tys. złotych: kontakt z uczestnikami, sporządzenie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • koordynacja zadań związanych z wynajmami: kontakt z interesantami, rezerwowanie terminów, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
  • przygotowywanie pism, zleceń, umów, sprawozdań, zarządzeń;
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami służbowymi zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami obowiązującymi w WKF, archiwizacja powierzonych dokumentów, utrzymywanie należytego porządku w przechowywanych dokumentach;
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami;
  • wsparcie oraz branie udziału w przygotowywaniu wniosków celem pozyskiwania dodatkowych środków na działalność kulturalną WKF;
  • koordynacja nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania WKF, dokonywanie niezbędnych zakupów;
  • wsparcie techniczne i merytoryczne przy organizacji imprez, uczestniczenie w organizowanych wydarzeniach, koordynacja techniczna wydarzeń.

Nasze wymagania:

  • obywatelstwo polskie;
  • wykształcenie wyższe, mile widziane administracyjne;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych;
  • wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych (w szczególności zamówień do 130 tys. złotych);
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, znajomość programów biurowych (Microsoft Office, Word, Excel);
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, staranność, sumienność;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • dyspozycyjność (praca częściowo w godzinach popołudniowych oraz w wybrane weekendy).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym;
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną;
  • znajomość zasad funkcjonowania instytucji kultury;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość obsługi serwisów internetowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1 etatu po okresie próbnym (pierwszy miesiąc – umowa zlecenie, następnie umowa o pracę);
  • pracę w obszarze kultury w nowoczesnej i kreatywnej przestrzeni;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • wdrożenie do pracy;
  • stabilne zatrudnienie.

Warunki aplikowania:

Prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@wkformaty.pl z dopiskiem “Specjalista ds. administracyjno-merytorycznych”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Informacje o polityce prywatności dostępne są pod adresem: https://wkformaty.pl/bip/polityka-prywatnosci/