Wydarzenia we wrześniu w Formatach

We wrześniu rozpoczynamy kolejny rok artystyczny w Formatach.


Już 1 i 2 września osoby kontynuujące uczestnictwo w naszych zajęciach będą mogły zapisać się na nowy rok. Zapraszamy od godziny 13:00!
Natomiast od 5 września zapraszamy wszystkich nowych chętnych.

 

Nadchodzący rok artystyczny to będzie intensywny czas, przygotowaliśmy i wciąż przygotowujemy dla Was mnóstwo ciekawych wydarzeń!

Wernisaż z Muzyką | Wydanie specjalne w ramach akcji „Wrocław bez samotności 11.09.2022 | godz. 18:00

Wydarzenie organizowane w ramach wrocławskiej akcji „Wrocław wolny od samotności” otworzy sezon artystyczny we Wrocławskim Klubie Formaty.  W tym dniu odbędzie się wernisaż pochodzącej z Iwano-Frankiwska artystki Nadii Ostafijczuk, oraz dwa koncerty: pochodzącej z Ukrainy Katarzyny Czekanowskiej – solistki operowej z pianistką Natalią Czekanowską, oraz mini-recital Iryny Knyazevej, która zagra na bandurze, ukraińskim ludowym instrumencie muzycznym.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU? Wstęp wolny, obowiązują zapisy (m.bober@wkformaty.pl lub telefonicznie)

***

Poranek Familijny | Koncert piosenek dla dzieci Marzeny Matyli 24.09.2022 | godz. 11:00

Najbardziej znane piosenki dziecięce – pobawimy się z Okruszkiem, Zuzią, a także przejedziemy pociągiem i mucholotem! Przypomniane zostaną również motywy z najpiękniejszych bajek Disneya. Wszystko w unikalnych aranżacjach, wykonane z dużą energią i radością ze wspólnego śpiewania!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU? Bilety na wydarzenie dostępne są na Goingapp.pl

***

Wernisaż z Muzyką | Maciej Święty PLAKATY i KONCERT 25.09.2022 | godz. 18:00

Maciej Święty (wł. Maciej Święcicki). We Wrocławiu mieszka od 2002 roku i od niemal 20 lat jako gitarzysta współtworzy wrocławską scenę muzyczną, z zamiłowania fotograf portretowy i kitesurfer. Pandemia odmieniła jego życie zawodowe, bo pasja, która drzemała w nim od zawsze – rysowanie – miała szansę rozkwitnąć, aż w końcu stać się jego sposobem na życie. Zapraszamy na wernisaż prac Maćka, na którym również zagra koncert.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU? Wstęp wolny, obowiązują zapisy (m.bober@wkformaty.pl lub telefonicznie).

Zapraszamy!