Before Ambientalny

„Before Ambientalny” to koncert lub cykl koncertów poprzedzający Międzynarodowy Festiwal Ambientalny. Wiosenna odsłona koncertu (online) miała miejsce 28 marca 2021 roku.

I MAKE LIMBO – Solowy, ambientowy projekt Macieja Zakrzewskiego, kompozytora i producenta, założyciela wrocławskiego Digit All Love a także muzyka współtworzącego kolektyw Bipolar Bears. Dla Zakrzewskiego, który w ostatnich latach zajmuje się głównie komponowaniem muzyki do produkcji teatralnych „I Make Limbo” to wynik fascynacji abstrakcyjną i przestrzenną elektroniką oraz poszukiwań muzycznych na tym właśnie gruncie.

imakelimbo.bandcamp.com
soundcloud.com/imakelimbo
instagram.com/imakelimbo

facebook.com/imakelimbo

WRUNIA – Wrocławska artystka wizualna, autorka wideoinstalacji, VJ. W swoich realizacjach skupia się na budowaniu dramaturgii przestrzeni poprzez multimedia, wykorzystując estetykę glitchu, generatywność i postcyfrowe nawiązania. Pokazywała swoje prace między innymi na Festiwalu Nowe Epifanie, Festiwalu Filmów Jednominutowych, Festiwalu Bass&Beat, Festiwalu Wianki w Krakowie, w Galerii Studio CTRL oraz MD_S we Wrocławiu. Pracowała również z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu, Teatrem Śląskim, Teatrem Studio w Warszawie, Operą Wrocławską czy Gerhart-Hauptmann-Theater w Goerlitz.

vimeo.com/wrunia

facebook.com/WRUNIA