WSPARCIE UKRAINY

українською мовою

JĘZYK POLSKI OD PODSTAW DLA OSÓB DOROSŁYCH Z UKRAINY

piątki od 18:00-19:00, wiek: 18+

Od dnia 18.03.2022 we Wrocławskim Klubie Formaty organizujemy kurs języka polskiego od podstaw dla osób, które przyjechały po 20 lutego 2022 do Wrocławia. Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach od 18:00-19:00. Na kursie od podstaw będzie można poznać najważniejsze zwroty w języku polskim, które umożliwią komunikację i ułatwią znalezienie pracy.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Kurs dla obywateli Ukrainy jest nieodpłatny.

Zapisy na listę rezerwową. Proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu na adres m.bober@wkformaty.pl. Jeżeli będą wolne miejsca albo otworzymy nową grupę, będziemy się kontaktować.

 

KONCERTY I WYDARZENIA

Na każde nasze płatne wydarzenie przeznaczamy określoną pulę bezpłatnych wejściówek dla uchodźców z Ukrainy. Wejściówki można odebrać w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, najpóźniej na 1 dzień przed wydarzeniem (w godzinach otwarcia kasy).

W Urzędzie Miejskim Wrocławia sprawy dotyczące systemowej pomocy dla Ukrainy są koordynowane przez Pana Prezydenta Jacka Sutryka, a bezpośrednio poprzez Wrocławskie Centrum Zarządzania oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. To przez te dwa podmioty przechodzą i zbierane są wszystkie informacje o tym jak i gdzie pomagać.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego:
wsparcieukrainy@wcrs.pl
tel. +48 47 721 75 75
www.wcrs.wroclaw.pl

 

Na Muchoborze Wielkim powstał „Muchoborski Sztab Pomocy”, którego częścią jest także Wrocławski Klub Formaty.Działania koordynowane są przez Radę Osiedla Muchoboru Wielkiego.
Wszystkie aktualne informacje znajdą Państwo na profilu Facebook „Osiedle Muchobór Wielki”.

Muchoborski Sztab pomocy

Jeżeli mają Państwo pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt w języku polskim, rosyjskim lub angielskim. If you have any questions or need any additional information, you can contact us in Polish, russian or English.

Michał Bober
tel. +48 662 441 001
m.bober@wkformaty.pl