08

03.2024


piątek

19:00

08

03.2024


piątek

19:00

Dzień Kobiet w Formatach | The Best of Sinatra by Michał Bober | BILETY WYPRZEDANE

Wrocławski Klub Formaty zaprasza na koncert „The Best of Sinatra by Michał Bober”, który odbędzie się  8 marca o godz. 19:00 z okazji Dnia Kobiet w Formatach.

BILETY WYPRZEDANE!

O wydarzeniu

Wrocławski Klub Formaty zaprasza na koncert „The Best of Sinatra by Michał Bober”, który poprowadzi wrocławski wokalista z towarzyszeniem sześcioosobowego zespołu. Koncert odbędzie się 8 marca z okazji Dnia Kobiet w Formatach.

Pierwsze single Franka Sinatry pojawiły się w rozgłośniach radiowych w USA już w 1939 roku. Były to utwory nagrane z Harry James Orchestra (Columbia Records). Pierwszym singlem Sinatry, który znalazł się na 1 miejscu list przebojów, był utwór "All Or Nothing At All" w 1940 roku. Najlepiej sprzedającym się singlem w dorobku Sinatry był "My Way", a zaraz za nim "Strangers in the Night". Wysoko uplasowały się także "New York", "High Hopes" czy "Love and Marriage". Właśnie te i inne utwory usłyszeć będzie można podczas koncertu "The Best of Sinatra by Michał Bober".

Frank Sinatra był jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów XX wieku. Aktor, producent, wokalista, z niezliczoną ilością nagród i ponad 150 milionami sprzedanych albumów. Przez wielu uznawany za najlepszego męskiego wokalistę w historii USA. W ciągu pierwszych dziesięciu lat swojej kariery wydał około 200 singli, które w większości znajdowały się na listach przebojów (HOT 100) a jego nazwisko do dziś jest jednym z najważniejszych na firmamencie amerykańskiego rynku muzycznego.

 

Michał Bober - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland, 2. edycji X Factor (z zespołem Soul City). Od wielu lat aktywnie koncertuje na terenie całego kraju, tworząc różne muzyczne projekty. We wrześniu 2023 roku wydał debiutancki album pt. „Ponad czas”, który będzie można także nabyć po koncercie we Wrocławskim Klubie Formaty.

 

Wystąpią:

Michał Bober - wokal
Marek Tutko - piano
Piotr Sypień - bas
Tomasz Garbera - perkusja
Adam Bławicki - saksofon
Dominik Gawroński - trąbka
Szymon Rybitw - puzon

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala koncertowa

Data i godzina

08.03.2024, piątek godz. 19:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Cena

Panie - 20 zł Panowie - 40 zł dostępne w kasie WKF (płatność gotówką) oraz na Goingapp W dniu wydarzenia: Panie - 25 zł Panowie - 55 zł

Zniżki

20% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław oraz 30% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław MAX, tylko przy zakupie w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, płatność gotówką.

Kup Bilet

Kasa czynna

poniedziałek-czwartek: 14:15-19:30