12

03.2023


niedziela

18:00

12

03.2023


niedziela

18:00

Dzień Kobiet w Formatach

Zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet w Formatach już 12 marca 2023 roku. Wystąpi Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego.

 

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC!

O wydarzeniu

Zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet w Formatach już 12 marca 2023 roku! Wystąpi Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego!

 

Michał Bober - wokalista, finalista 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Szkocji i na Łotwie. Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy.

Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

Obecnie pracuje nad autorskim materiałem. W 2021 pojawił się jego singiel pt. "Bez tchu", w 2022 "Zatrzymać czas". Płyta planowana jest na 2023 rok.

Od lutego 2021 roku współprowadzący audycję w Radio RAM "Nie - Tylko Jazzem" z Piotrem Karwatem, oraz prowadzący "Nocny tRAMwaj" w Radio Ram w każdy ostatni czwartek miesiąca.


Zbigniew Wodecki

Pierwsze muzyczne kroki stawiał w grupie Anawa, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami i w zespole akompaniującym Ewie Demarczyk. W 1972 roku zadebiutował jako piosenkarz na Festiwalu w Opolu. Urodził się 6 maja 1950 w Krakowie, zmarł 22 maja 2017 w Warszawie. 

Multiinstrumentalista, piosenkarz, aktor, kompozytor, aranżer, osobowość telewizyjna. Sam o sobie mówił, że jest „śpiewającym muzykiem”. Cechy charakterystyczne: bujna fryzura, skrzypce, trąbka i uśmiech, który podyktowany był jego życzliwością i wyjątkowym poczuciem humoru.

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Czarował głosem, stylem i talentem. Aż trudno uwierzyć, że mówi się i pisze o nim w czasie przeszłym. Została na szczęście jego muzyka.

W koncercie „Pamięci Zbigniewa…” znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jeden krótki dzień”, „Zabiorę Cię dziś na bal”, „Izolda”, “Chałupy welcome to” i wiele innych.

SKŁAD ZESPOŁU:

Michał Bober - wokal
Dominik Gawroński - trąbka
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Treliński - gitara
Piotr Sypień - bas
Tomasz Garbera - perkusja

 

Koncert odbywa się pod honorowym patronatem Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala koncertowa

Data i godzina

12.03.2023, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Cena

Wszystkie Panie - wstęp bezpłatny na podstawie wejściówek. Panowie - bilety 25 zł dostępne w kasie WKF oraz na Going.

Zniżki

20% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław oraz 30% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław MAX, tylko przy zakupie w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, płatność gotówką.

Kup Bilet

Brak wolnych miejsc.

Kasa czynna

poniedziałek-czwartek: 14:15-19:30