11

11.2022


piątek

18:00

11

11.2022


piątek

18:00

Jacek Kaczmarski o wolności | Recital Mateusza Nagórskiego

O wydarzeniu

Jacek Kaczmarski o wolności to koncert Mateusza Nagórskiego składający się z utworów Jacka Kaczmarskiego poruszających tematykę wolności - rozumianej nie tylko jako brak ucisku ze strony systemów politycznych, ale również jako walkę z ograniczeniami tkwiącymi w nas samych.


Koncert zaczyna się od piosenek napisanych w latach 80-tych jako komentarz publicystyczny do ówczesnych wydarzeń w Polsce, następnie prowadzi nas przez czasy przemian i niepokoju do ponadczasowej refleksji na temat sytuacji człowieka wobec mechanizmów, na które nie ma wpływu.

Mateusz Nagórski – wokalista, gitarzysta i kompozytor. Wykonawca piosenek Jacka Kaczmarskiego.

Występuje na scenie z piosenkami Jacka Kaczmarskiego w repertuarze od 2005 roku. Występował na festiwalach z kręgu piosenki poetyckiej: Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej (OFPA) w Rybniku, Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego Nadzieja w Kołobrzegu, Festiwalu Łódźstock w Łodzi. W jego stałym repertuarze koncertowym znajdują się zarówno piosenki Jacka Kaczmarskiego, jak również wiersze tego Poety, do których dopisał własną muzykę (Skruchy i erotyki dla Ewy, Mój Zodiak).

Miejsce

Sala lustrzana

Data i godzina

11.11.2022, piątek godz. 18:00

Czas trwania

ok. 75 min

Bilety

Cena

BILETY DOSTĘPNE NA GOINGAPP ORAZ W KASIE WROCŁAWSKIEGO KLUBU FORMATY. CENA: 20 zł - bilet normalny 10 zł - bilet ulgowy (z Wrocławską Kartą Seniora, oraz młodzież ucząca się do 18 roku życia).

Zniżki

Niezależnie od ceny biletów - zniżka z kartą NASZ WROCŁAW w przypadku zakupu biletów w kasie WKF.

Kup Bilet