14

01.2024


niedziela

18:00

14

01.2024


niedziela

18:00

Koncert Noworoczny w Formatach | Anna Nguyen | Senior Gospel Choir

Zapraszamy na Koncert Noworoczny w Formatach już 14 stycznia 2024 roku!

O wydarzeniu

Zapraszamy na Koncert Noworoczny w Formatach, podczas którego wystąpi wrocławska wokalistka i aktorka teatralna o polsko-wietnamskim pochodzeniu - Anna Nguyen z zespołem oraz Senior Gospel Choir.

W pierwszej części koncertu zaprezentuje się Senior Gospel Choir, czyli zespół składający się z Seniorów pełnych pasji do śpiewu i muzyki gospel. Wokaliści mają na swoim koncie liczne występy, oraz II miejsce na Przeglądzie Amatorskich Chórów Senioralnych (2019). Od 2017 do 2023 roku we Wrocławskim Klubie Formaty prowadziła go Marta Mackiewicz, a od września 2023 - Marzena Matyla. 

Po krótkiej przerwie na scenie pojawi się energetyczna wokalistka - Anna Nguyen, która dzięki nastrojowej muzyce przeniesie Państwa w sentymentalną i pełną wspomnień podróż przez najpiękniejsze świąteczne melodie i kolędy takie jak Oj Maluśki, Cicha Noc czy Mizerna Cicha.

Muzyka Świąt Bożego Narodzenia to jednak nie tylko kolędy: od ballad jazzowych, po energetyczne światowe przeboje - w repertuarze koncertu znajdą się takie legendarne utwory jak Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, All I Want for Christmas is You czy polskie legendarne kompozycje takie jak Dzień Jeden w Roku, Kto Wie czy Pada Śnieg. 

Na scenie wokalistce towarzyszyć będzie:
Łukasz Rogacki - trąbka 
Aleksander Miśkiewicz - instrumenty klawiszowe
Bartosz Matyasik - kontrabas, gitara basowa
Marcin Urszulak - perkusja, perkusjonalia 

Zapraszamy Państwa do wspólnego powitania Nowego Roku 2024! 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala koncertowa

Data i godzina

14.01.2024, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Cena

20 zł - normalny / 15 zł - ulgowy

Zniżki

Bilety ulgowe // - dzieci w wieku przedszkolnym - / młodzież ucząca się (z ważną legitymacją szkolną) / - seniorzy (z ważną Kartą Seniora)
Bilety dostępne w kasie WKF. Przy zakupie biletów ulgowych prosimy o okazanie dokumentu uprawniającego do zniżki. Płatność gotówką.

Kasa czynna

poniedziałek-czwartek: 14:15-19:30