29

09.2023


piątek

20:00

29

09.2023


piątek

20:00

Michał Bober | PREMIERA PŁYTY

O wydarzeniu

Z wielką radością zapraszamy na niezapomniany muzyczny wieczór, który odbędzie się 29 września 2023 r. we Wrocławskim Klubie Formaty.
 
To wyjątkowe wydarzenie będzie nie tylko premierą długo oczekiwanego debiutanckiego albumu, nad którym wokalista wraz ze swoimi przyjaciółmi pracował od kilkunastu miesięcy. Będzie także okazją do wsparcia wokalisty i autora, Michała Bobera, w najważniejszym momencie jego muzycznej kariery.
Michał Bober, charakteryzujący się głosem o unikalnym brzmieniu, po wielu miesiącach pracy oddaje w Wasze ręce swój autorski album. Każda piosenka na płycie to owoc osobistych doświadczeń i inspiracji, które Michał zamknął w pięknych i poruszających tekstach stworzonych wspólnie z Basią Beuth, oraz kompozycjach stworzonych wspólnie z Marcelim Foltanem.
 
Jego głos, wspierany na scenie przez Annę Malek i Natalię Szczypulę porwie Was w emocjonalną podróż, a melodyjne kompozycje przeniosą w odkrywane po raz pierwszy przed publicznością autorskie brzmienia.
 
Premiera albumu to nie tylko szansa na poznanie nowych utworów, ale także okazja do spotkania z artystą i jego zespołem tuż po koncercie. Wrocławski Klub Formaty tworzy niesamowity klimat, który idealnie podkreśli magię tego wieczoru. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia muzyczne, które zostaną z Wami na długo.
 
Wykonawcy spotkają się z Wami po koncercie i będą podpisywali płyty.
Tego dnia będzie możliwość nabycia płyt CD w cenie 40 zł oraz płyt winylowych w cenie 80 zł.
 
Bilety na premierowy koncert i prezentację albumu Michała Bobera dostępne na www.goingapp.pl oraz w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty.
To wyjątkowa okazja, by być częścią muzycznej historii tego albumu od samego początku!
 
Nie przegapcie tego wydarzenia! 29 września 2023 r. Wrocławski Klub Formaty zamieni się w magiczną przestrzeń muzyki, emocji i artystycznych przeżyć!
 
Wystąpią:
Michał Bober – wokal
Anna Malek – wokal, chórki
Natalia Szczypuła – wokal, chórki
Olek Miśkiewicz – piano
Piotr Treliński – gitara
Marek Komorowski – bas
Marceli Foltan – perkusja
 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala koncertowo-widowiskowa

Data i godzina

29.09.2023, piątek godz. 20:00

Bilety

Cena

Bilety w cenie 40 zł dostępne na Going oraz w kasie WKF. Ilość miejsc ograniczona.

Zniżki

20% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław oraz 30% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław MAX, tylko przy zakupie w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, płatność gotówką.

Kup Bilet