05

11.2022


sobota

11:00

05

11.2022


sobota

11:00

Poranek Familijny | „Kraina bez Słońca” – muzyczny spektakl teatralny

Przedstawienie z muzyką wibrafonową wykonywaną na żywo, stworzone na podstawie autorskiego scenariusza, inspirowanego bajkami oraz literaturą dziecięcą. To chwytająca za serce historia Zosi. Dziewczynka mieszka w krainie, w której przestało świecić słońce, więc postanawia dowiedzieć się dlaczego oraz sprawić, aby słońce na nowo zajaśniało. Pomoże jej w tym napotkane tajemnicze stworzenie, muzyka oraz widzowie.

O wydarzeniu

Spektakl pokazuje jak odzyskać wiarę, entuzjazm i motywację do działania. Zwraca uwagę na funkcję marzeń w życiu człowieka. Ponadto rozwija muzykalność, słuch muzyczny oraz zapoznaje odbiorców z rzadko spotykanym instrumentem – wibrafonem. Doskonały także jako przedstawienie familijne.

Elementy interaktywne z dziećmi, sprawiają, że treści lepiej zapadają w pamięć, a dzieci stają się współtwórcami przedstawienia. W spektaklu występują również lalki. Aktorka animuje, śpiewa, gra na instrumentach, lekko i zabawnie opowiada barwną historię, którą widzowie z dużym zainteresowaniem śledzą, żywo i radośnie reagując.

Spektakl kończy cytat Johanna Wolfganga Goethego: „Nasze pragnienia są przeczuciami zdolności, które w nas drzemią, zapowiedziami tego, czego będziemy w stanie dokonać.”


Czas trwania: około 45 minut
Dla dzieci 3-8 lat.

Bilety w cenie 25 zł/os. dostępne w kasie WKF (zniżka z kartą Nasz Wrocław) lub na Goingapp.pl

Miejsce

Sala widowiskowo-koncertowa, Wrocławski Klub Formaty

Data i godzina

05.11.2022, sobota godz. 11:00

Czas trwania

ok. 45 min

Bilety

Cena

25 zł/os.

Zniżki

Z kartą Nasz Wrocław

Kup Bilet