16

06.2024


niedziela

14:00

16

06.2024


niedziela

14:00

Święto Wrocławia 2024: Wrocławskie CudaWianki

Największa impreza plenerowa WKF!

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Święto Wrocławia 2024: Wrocławskie CudaWianki w WKF. Impreza plenerowa to ostatnie tak duże wydarzenie na świeżym powietrzu w tym roku artystycznym. Nie może Was na nim zabraknąć!

Już 16 czerwca 2024 od godziny 14:00 zapraszamy na:

 • KONCERTY na dużej scenie, gdzie wystąpią:

  Cieniu & Friends
  Artysta okrzyknięty przez grono swoich odbiorców polskim Rag’n’bone Manem, przez swoją charakterystyczną barwę głosu, wygląd i usposobienie na scenie. Dał się poznać szerszej publiczności w 11. edycji The Voice of Poland, w której zachwycił jurorów nie tylko głosem, ale także charyzmą i energią sceniczną. Od 2023 roku członek zespołu Jamal, w którym śpiewa, gra na gitarze oraz instrumentach perkusyjnych. W tym samym roku występował również na scenie Męskiego Grania. Kierunek muzyczny, w którym podąża Cieniu to pełne osobistych emocji połączenie muzyki nowoczesnej z organiczną, wręcz bluesową ekspresją. 
  (pop, blues, country, muz. autorska)

  Chrust
  Nieoczywista mieszanka charakterów, emocji i oczekiwań. Chrust to trójka przyjaciół pragnących nadać nowy, niespotykany dotąd kierunek muzyce słowiańskiej. Ich twórczość - choć silnie inspirowana pieśniami ludowymi przybiera kształt oryginalnej, współczesnej podróży wgłąb siebie. Splot doświadczeń i przeżyć całej trójki spowodował, że w muzyce aspirują do wyzwolenia w ludziach tego, co naturalne i głęboko zakorzenione, tym samym zacierając granicę między twórcą a odbiorcą. 
  (folk, electro, rock, muz. autorska)

  Największe przeboje ABBA & The Beatles
  Koncert przenoszący w czasy złotej ery przebojów dwóch europejskich gigantów muzycznych XX wieku - Beatlesów oraz Abby. Tego wieczoru będzie można usłyszeć zarówno chwytające za serce, sentymentalne ballady jak i energetyczne przeboje. Wrocławski skład na czele z wokalistkami - Marzeną Matylą i Marceliną Konieczną nada im świeże brzmienie poprzez aranżacje - niektóre bliskie oryginału, inne natomiast w zaskakujących, nadających im zupełnie nowy wymiar wersjach.

 • ANIMACJE dla dzieci, konkursy z nagrodami

 • NAMIOTY artystyczne
  Zabawy plastyczne
  Malowanie twarzy
  Namiot Szachowy
  Kącik Malucha

 • OGRÓDEK gastronomiczny
  Coś dobrego dla każdego - na słodko i na słono

 

Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Wrocław.

Miejsce

Teren zielony Wrocławskiego Klubu Formaty
ul. Samborska 3-5
54-615 Wrocław

Dodatkowe informacje

Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 14:00-20:30.

W razie złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do wnętrz Wrocławskiego Klubu Formaty - ilość miejsc może wtedy ulec zmianie.

 

Zapraszamy 16 czerwca do Wrocławskiego Klubu Formaty!

Data i godzina

16.06.2024, niedziela godz. 14:00

Czas trwania

Wydarzenie potrwa do godziny 20:30

Bilety

Cena

Wstęp wolny