16

02.2024


piątek

19:00

16

02.2024


piątek

19:00

Walentynki w Formatach | NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ZESPOŁU BAJM

O wydarzeniu

Wszystkich miłośników zespołu BAJM zapraszamy na wyjątkowy koncert walentynkowy zawierający w sobie największe przeboje legendy polskiej sceny muzycznej, który odbędzie się 16 lutego 2024 r. we Wrocławskim Klubie Formaty.
 
„Biała Armia”, „Co mi panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni”, „Modlitwa o złoty deszcz”, „Myśli i słowa”, “Wiosna w Paryżu”, “Dwa serca dwa smutki”, "Józek, nie daruję Ci tej nocy" czy “Piechotą do lata” to tylko niektóre z piosenek, które z pewnością porwą publiczność do wspólnego śpiewania.

Gospodynią Walentynek w Formatach pod hasłem PŁYNIE W NAS GORĄCA KREW będzie Nikola Warda - wokalistka, gitarzystka, zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” z utworami zespołu LOMBARD. Jedna z najbardziej aktywnych wrocławskich artystek, pomysłodawczyni muzycznych projektów “W magicznym, bajkowym świecie” i “Damy Rocka” oraz programów specjalnych w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prywatnie miłośniczka niepowtarzalnego głosu Beaty Kozidrak.

Na scenie towarzyszyć jej będzie zespół znakomitych wrocławskich muzyków:
Anna Szul - chórek
Anna Niełacna - chórek
Waldemar Maszyński - piano
Aleksander Klewaczew - gitara
Marcin Gołda - gitara
Ambroży Ranz - gitara basowa
Marceli Foltan - perkusja
 
Serdecznie polecamy uwadze zakochanym i nie tylko ;)
 
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 55 zł (w dniu koncertu) dostępne na www.goingapp.pl oraz w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty (płatność gotówką) od 15 stycznia.
 
 
 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala koncertowo-widowiskowa

Data i godzina

16.02.2024, piątek godz. 19:00

Bilety

Cena

Bilety: przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu 50 zł dostępne na Going oraz w kasie WKF (płatność gotówką). Liczba miejsc ograniczona.

Zniżki

20% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław oraz 30% zniżki dla posiadaczy karty Nasz Wrocław MAX, tylko przy zakupie w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty, płatność gotówką.

Kup Bilet