30

09.2022


piątek

30

09.2022


piątek

Weekend Seniora z kulturą 2022

O wydarzeniu

 

PIĄTEK, 30.09.2022

11:00 – Zajęcia „Aktywny Senior”, 90 min

Zajęcia oddechowo-relaksacyjne, przeplatane z zajęciami ruchowymi skupiać się będą na profilaktyce zdrowia oraz zatrzymaniu upływu lat. Uczestnicy spotkań pracują nad oddechem przeponowym, który oczyszcza, regeneruje i dodaje sił, poznają tajniki zdrowego żywienia oraz wskazania i przeciwwskazania żywieniowe odpowiednie do grupy wiekowej, a także biorą udział w ruchowych zajęciach prozdrowotnych.

 

SOBOTA, 01.10.2022

11:00 – Zajęcia ruchowe, 60 min

Zajęcia ruchowe specjalnie przygotowane dla osób w wieku senioralnym to doskonała profilaktyka zdrowia fizycznego. Uczestnicy pracować będą na dutrzymaniem prawidłowej sylwetki, rozluźnieniem napięć mięśniowych, wzmocnieniem i zrelaksowaniem całego ciała.

 

12:15 – Zajęcia relaksacyjne, 60 min

Zajęcia oddechowo-relaksacyjne, podczas których uczestnicy pracują nad oddechem, który oczyszcza i regeneruje. Świadome oddychanie to jedna z tajnik relaksacji, która wzmacnia ciało i umysł, odmładza i dodaje sił.

 

13:30 – Warsztaty plastyczne, 120 min

Podczas spotkania, uczestnicy pod czujnym okiem instruktorki ozdobią wykonany własnoręcznie lub wcześniej przygotowany przedmiot ozdobny do wnętrza własnego domu. Nada się również doskonale na prezent. Pracować będziemy z fakturami, kolorami oraz różnymi materiałami i technikami plastycznymi. Wszystkie materiały będą zapewnione, a efekt pracy uczestnicy zabierają ze sobą.

 

 

NIEDZIELA, 02.10.2022

 

19:00 – KONCERT Senior Gospel Choir & Angelika Klimek, 100 min

 

SENIOR GOSPEL CHOIR

Senior Gospel Choir to chór inny niż wszystkie.

​Działający od 2017 roku we Wrocławskim Kubie Formaty, jest inicjatywą niezwykłą, tworzoną przez kochających muzykę seniorów, którzy pod czujnym okiem inspirującej instruktorki, Marty Mackiewicz, mogą dzielić się swoim zainteresowaniem, rozwijać umiejętności wokalne i muzyczne oraz wspólnie tworzyć wyjątkową grupę realizujących swoje pasje ludzi.

 

 

ANGELIKA KLIMEK

"Podaruj mi trochę słońca"

Zapraszamy na akustyczny koncert  polskich piosenek w interpretacji Angeliki Klimek Trio. Na koncercie poświęcona będzie uwaga największym artystom polskiej sceny muzycznej takim jak Ewa Bem, Krystyna Prońko czy Andrzej Zaucha. 

Będzie można usłyszeć utwory takie jak "Mówię tak myślę nie" czy "Byłaś serca Biciem" w akustycznych brzmieniach gitary i cajonu.

Wystąpią:

Angelika Klimek – vocal
Aleksander Klewaczew – guitar
Mikołaj Lisowski - cajon

 

Angelika Klimek to artystka o ciemnej, soulowej barwie głosu. Jest pełna pozytywnej energii, którą lubi dzielić się z publicznością. Uwielbia muzykę soul i r&b oraz funk i jazz. W muzyce stawia na feeling i emocje. Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem.

 

Data i godzina

30.09.2022, piątek
wydarzenie potrwa do: 02.10.2022

Bilety

Cena

ILOŚĆ NA KAŻDYCH WARSZTATACH OGRANICZONA DO 15 OSÓB. ZAPISY W SEKRETARIACIE WKF, NIEODPŁATNE Z WROCŁAWSKĄ KARTĄ SENIORA. Telefon: 71 789 22 30, wewn. 4 WSTĘP NA KONCERT: BILETY: 10 ZŁ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DLA POSIADACZY WROCŁAWSKIEJ KARTY SENIORA, REZERWACJA: - e-mail: m.bober@wkformaty.pl - telefonicznie: 71 789 33 20, wewn. 3