16

10.2022


niedziela

18:00

16

10.2022


niedziela

18:00

Wernisaż z muzyką | Alicja Winnicka & Martyna Szczepaniak, Piotr Treliński

Zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzenia z cyklu „Wernisaż z muzyką”!

Wydarzenie dedykowane jest pamięci naszego przyjaciela Adama Przeździeckiego.

O wydarzeniu

ALICJA WINNICKA
Wernisaż pt. "Senne marzenia"
 
Malarstwo towarzyszy jej od dziecka. Jej wrażliwość kształtował wrocławski malarz, jednocześnie wujek, w którego pracowni zdobywała podstawy kompozycji, technik czy łączenia kolorów.
 
"Nie ma dla mnie większej przyjemności niż wyrażanie swoich emocji poprzez moje płótna. To setki godzin marzeń. Sonduję świat kobiecy. Obserwuję je. Widzę jak są kruche i delikatne a jedocześnie silne i odważne. To moje dopełnienie umiejętności postrzegania świata. Dzielę się tym jak widzą to moje oczy i jak odbieram otoczenie poprzez pryzmat mojej wrażliwości".
 
Jej prace uczestniczyły w wielu wystawach i konkursach za granicą. Były wystawiane w różnych miejscach, m.in. w galeriach w Wenecji.
 
"Myślę, że malowanie to budowanie mostu miedzy artystą a odbiorcą. Mój kolorowy świat, tętniący życiem, naładowany pozytywnymi wibracjami zdobi domy i prywatne kolekcje w USA, Kanadzie, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Szwajcarii".
 
 
MARTYNA SZCZEPANIAK & PIOTR TRELIŃSKI DUO
Koncert
 

Koncert Martyny Szczepaniak i Piotrka Trelińskiego przeniesie Państwa w klimat nie-z-tej-ziemi, Sen na jawie! Artyści wykonają najpiękniejsze ballady w aranżacjach akustycznych, ale nie zabraknie również najpopularniejszych utworów z pogranicza muzyki pop, soul i... rock! Ukochane melodie, jesienny wieczór, blask świec to idealne połączenie muzyki i sztuki malarskiej, z którą będziemy się mierzyć podczas wernisażu Alicji Winnickiej.

"Senne Marzenia" staną się przez ten czas bardziej namacalne zarówno poprzez pędzel Alicji jak i muzyczne inspiracje Martyny i Piotra.

Zapraszamy na najbardziej klimatyczny wieczór tej jesieni!

 

Dostępność

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.

Data i godzina

16.10.2022, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Cena

Wstęp na podstawie wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres m.bober@wkformaty.pl. Odpowiedź z potwierdzeniem otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin.