26

02.2023


niedziela

18:00

26

02.2023


niedziela

18:00

Wernisaż z muzyką | Anna Chylińska & Weronika Sabatowska

Zapraszamy na Wernisaż z Muzyką, już 26.02.2023, o godz. 18:00.

 

 

O wydarzeniu

Zapraszamy na „Wernisaż z muzyką”, podczas którego swoje prace zaprezentuje Anna Chylińska, a koncert zaśpiewa Weronika Sabatowska przy akompaniamencie Olka Miśkiewicza.
Ciekawostka - Ania od początku sezonu 2022/2023 prowadzi u nas Pracownię Plastyczną, a Weronika zajęcia śpiewu w poniedziałki. Zapowiada się rodzinna atmosfera ❤
 
 
Anna Chylińska - urodzona w Głogowie, mieszka i tworzy we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, kierunek Projektowanie Ceramiki, a także Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura.
Od roku 2011 aktywnie działająca na polu artystycznych realizacji, edukacji artystycznej i tworzenia własnej sztuki. Animatorka i instruktorka wielu zajęć z zakresu edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, działaczka inicjatyw prospołecznych i o charakterze lokalnym.
Konsekwentna ciekawość świata i siebie samej, stanowi główny motor jej twórczości. Pasjonatka umiejętnego posługiwania się narzędziami, związana z pracą w glinie i porcelanie.
Mama młodej nastolatki, z którą chętnie poznaje aktualne trendy i odkrywa modowe fascynacje.
 
 
Weronika Sabatowska – studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie mgr Beaty Bednarz. W 2021 roku jej wykonanie „Cóż wiemy o miłości” zostało wyróżnione przez zespół Trubadurzy w programie „Szansa na sukces”. Od dziecka związana z muzyką gospel, śpiewała w chórach Gospel Life (z którym współorganizowała takie wydarzenia jak warsztaty „Projekt Gospel” oraz Wrocławska Noc Gospel) oraz Joyful Gospel. Współpracując z Wrocław Respect Choir, brała udział w wielu projektach m.in. „Wrocławskie Światełko do Nieba”, „WNIEBODĘTE”, „Sylwester na wrocławskim Rynku”. Z miłości do musicalu występowała również z Młodzieżową Akademią Musicalową. Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem oraz prowadzi zajęcia wokalne.
 
Aleksander Miśkiewicz to ceniony pianista jazzowy, akordeonista i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.
Od wielu lat aktywnie koncertuje po całej Polsce m.in. z Narodową Orkiestrą Dętą i zespołem Dziubek Band. Jego aranżacje na orkiestrę smyczkową i chór były wykonywane m.in. w Narodowym Forum Muzyki.Opracowanie „Kumbaya, my lord” na fortepian i chór dziecięcy zostało zaprezentowane podczas tournee Chóru Chłopięcego NFM po Japonii. Występuje w wielu miejscach we Wrocławiu i w całej Polsce z uznanymi wokalistkami. Ponadto jest w trakcie współtworzenia autorskiej płyty z Michałem Boberem i zespołem. Pełni rolę pianisty w zespołach jazzowych: Lele Quintet i Karpeta Jazz Brothers. Współpracuje z Narodowym Forum Muzyki oraz Teatrem Piosenki im. Romana Kołakowskiego. Jego wszechstronne zainteresowania nie ograniczają się do jednego rodzaju muzyki, co z powodzeniem pozwala mu wykonywać zarówno klasykę jak i jazz.
 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala lustrzano-wielofunkcyjna

Dostępność

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.

Data i godzina

26.02.2023, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres sekretariat@wkformaty.pl