29

10.2023


niedziela

18:00

29

10.2023


niedziela

18:00

Wernisaż z muzyką | Jacek Szleszyński & blue jay i Maciej Knop

Zapraszamy na Wernisaż z Muzyką, już 29.10.2023, o godz. 18:00.

 

 

O wydarzeniu

W ramach kolejnej odsłony „Wernisażu z muzyką” w nowym roku artystycznym w Formatach, prace zaprezentuje Jacek Szleszyński, a koncert zagra duet: Justyna Kalbarczyk (blue jay) i Maciej Knop.
 
Jacek Szleszyński (ur.1966 r.)
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Jako artysta multidyscyplinarny zajmuje się: malarstwem, grafiką cyfrową, filmem animowanym, ilustracją i aplikacjami interaktywnymi. Jego filmy i aplikacje interaktywne pokazywane były na festiwalach na całym świecie, kilka zdobyło główne nagrody w kraju i za granicą. W malarstwie odnosi się do fascynującego go świata surrealizmu i realizmu magicznego, wykorzystując motywy ze świata przyrody, fantastyki, mitologii, miejskich legend i teorii spiskowych.
 
blue jay i Maciej Knop
Justyna Kalbarczyk i Maciej Knop tworzą charyzmatyczny duet, który zabierze Was w niezwykłą podróż po dźwiękach muzyki duszy. Piękne melodie, nieoczywiste rozwiązania, różnorodność brzmienia, elementy improwizacji – tego wszystkiego możecie się spodziewać w trakcie spotkań z tą wyjątkową dwójką wrażliwych muzyków. Utwory przenoszą w inny wymiar i tworzą niepowtarzalną atmosferę, która zachwyca i na długo pozostaje w pamięci.
 
Zapraszamy!
 
WYDARZENIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
ZAPISY: od 25.09.2023
Zapisy na wydarzenie: sekretariat@wkformaty.pl lub telefonicznie.
 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala lustrzano-wielofunkcyjna

Dostępność

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.

Zapisy

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
sekretariat@wkformaty.pl
lub telefonicznie +48 71 789 33 20, wew. 4.

Data i godzina

29.10.2023, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres sekretariat@wkformaty.pl