18

12.2022


niedziela

18:00

18

12.2022


niedziela

18:00

Wernisaż z muzyką | Katarzyna Wołodkiewicz & Paulina Cynkar Trio

Zapraszamy na ostatni w tym roku kalendarzowym „Wernisaż z muzyką”, podczas którego gościć będziemy Katarzynę Wołodkiewicz, a koncert zagra Paulina Cynkar z zespołem.

O wydarzeniu

KATARZYNA WOŁODKIEWICZ
Tytuł wernisażu i wystawy: „Odpocznij w KOLORZE”

Wrocławska artystka i edukatorka artystyczna. Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (Grafika Warsztatowa, 2002 r.) oraz Kursu Pedagogicznego na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. W swojej twórczości zajmuje się głównie malarstwem, ilustracją i grafiką. Oprócz realizowania indywidualnych zleceń na obrazy jej doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z architektami wnętrz, galeriami sztuki, wydawnictwami, agencjami kreatywnymi oraz nauczanie we wrocławskim Liceum Plastycznym. W 2006 r. założyła Pracownię Artystyczną Fenomenarium - jej autorskie warsztaty rysunku, malarstwa, rzeźby i projektowania graficznego, które prowadzi do dziś. 
 
Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych, jej prace wzbogacają zbiory wielu kolekcjonerów w kraju i za granicą. 
 
“Głównym celem moich działań twórczych jest rozwój, budzenie świadomości swojej i odbiorcy. Zamierzam prowokować mojego widza do refleksji, drążenia i zadawania pytań, rozbudzać jego ciekawość i uruchamiać wyobraźnię.
Tematy, które aktualnie mnie poruszają, to m.in.: kobieta jako jakość tego świata - przebudzona, osadzona w swojej mocy, świadoma, kreująca, miłująca; człowiek jako istota wielowarstwowa i złożona.”
 

O wystawie:
OKAZJA! wycieczka do wnętrza w atrakcyjnej cenie!*

Zachęcam Cię do wspólnego doświadczenia.
Przestrzeń Twojej wyobraźni w połączeniu z moimi światami ubranymi w kolory i kształty, zabierze Cię w niezwykłą podróż.
Podążaj za linią, która poprowadzi Cię do mikroświatów. Popłyń z falą, daj się ponieść, stań się odkrywcą ukrytych cudów. Zanurz się w tę przygodę. Spotkajmy się tam na płaszczyźnie wyobraźni. Do zobaczenia!

* cena to chwila Twojej skoncentrowanej uwagi.


PAULINA CYNKAR TRIO
koncert

Połączenie brzmień w wykonaniu tria pozwoli spojrzeć na dobrze znane Wam piosenki z całkiem nowej perspektywy. Łącząc wszelkie gatunki muzyczne starają się przenieść słuchacza w całkiem inny wymiar. 

Koncert to idealny moment aby na chwilę oderwać się od zbliżającego się świątecznego szaleństwa! Pojawią się zarówno polskie piosenki jak i świąteczny powiew muzycznych melodii :) 

 

Paulina Cynkar - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, wrocławska wokalistka, skrzypaczka, pianistka, która aktywnie gości na dolnośląskich scenach muzycznych, występując w koncertach solowych jak i zespołowych. Swoją nieprzeciętną barwą głosu i umiejętnościami prezentuje słuchaczom szeroki wachlarz muzycznych emocji. Razem z sześcioma innymi wokalistkami tworzy wrocławski zespół "Happy New Girls". 

Piotr uwielbia muzykę bluesową i soulową a gra gitarze jest jego pasją, jak również sposobem na życie. Ukończył jazz i muzykę estradową na kierunku gitara jazzowa. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych w Polsce jak również za granicą, prowadzonych przed wykładowców takich jak: Jarosław Śmietana, Mike Stern czy Marek Napiórkowski Udziela się jako muzyk sesyjny w wielu projektach muzycznych i na co dzień gra z zespołem Flary, Balwako, Ada Maksymowicz Band. W 2019 roku gościnnie wystąpił na scenie z 4-krotnym zdobywcą nagrody Grammy Garym Clarkiem Jr. Aktywnie prowadzi swój kanał na instagramie, gdzie posługując się nickiem pepeissie stara się zarazić innych swoją pasją do muzyki.

Teodor Górka - pianista, klawiszowiec, muzyk sesyjny. Stale współpracuje z wieloma artystami wrocławskiej sceny muzycznej. W swojej twórczości uwielbia łączenie pozornie odległych gatunków. Od energetycznej muzyki klubowej i elektronicznej, po jazzowe wyrafinowanie i ciepłe brzmienie soul. W swej muzycznej przygodzie, zawsze stara się poruszać zarówno ciało jak i duszę odbiorcy.

Miejsce

Sala lustrzano-wielofunkcyjna, Wrocławski Klub Formaty

Dostępność

WYDARZENIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Data i godzina

18.12.2022, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

ok. 90 min

Bilety

Cena

Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres sekretariat@wkformaty.pl