17

12.2023


niedziela

18:00

17

12.2023


niedziela

18:00

Wernisaż z Muzyką | Małgorzata Rakowska & Małgorzata Nawrot

O wydarzeniu

Grudniowy Wernisaż z Muzyką należy do kobiet (w dodatku o tych samych imionach!). Małgorzata Rakowska w repertuarze malarskim, w technice mixmedia painting, zaś Małgorzata Nawrot zaśpiewa na pewno coś pięknego!
 
---
 
Małgorzata Rakowska – absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Fototechnika (1999 r.), artystka interdyscyplinarna.
 
Wszystko zaczęło się od fotografii. Jeszcze na studiach, mając do czynienia z rozmaitością fotograficznych technik szlachetnych, nabrała szacunku do każdego naciśnięcia spustu migawki, chwytając w ten sposób cenną chwilę. Łowczyni emocji, piękna prozy codzienności i porannych mgieł.
Dostrzeganie, być może niedocenionej, bogatej palety barw w świecie fotografii, skłoniło artystkę do poszukiwań malarskich rozwiązań. Tak zaczęły powstawać prace techniką mixmedia painting (malarstwo + fotografia).
 
Wystawy:
2018, wystawa indywidualna, ZUNA okulary i SZTUKA, Wrocław
2019, wystawa indywidualna, galeria OH MY, Wrocław
Na swoim koncie mam zrealizowanych kilka indywidualnych wystaw fotograficznych, publikacje w magazynach (Vogue, Glamour, Forbs i inne ) i nagrody fotograficzne.
 
-
 

Małgorzata Nawrot – absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i trenerka śpiewu.

Od najmłodszych lat miała styczność z wieloma gatunkami muzycznymi takimi jak: folk, muzyka chóralna, śpiew klasyczny ale to jazz gra w jej sercu najmocniej. Przez parę lat spełniała się wokalnie jako „głos” Big Bandu Dobczyce i śpiewała m.in: w Piwnicy pod Baranami i Teatrze VARIETE w Krakowie.

Muzyka, którą Państwo usłyszą tego wieczoru, będzie miksem standardów jazzowych, polskich, poruszających utworów oraz świątecznego klimatu a wybrzmi ona przy akompaniamencie wspaniałego gitarzysty Macieja Knopa.

 
---
 
Zapraszamy!
 

Miejsce

Wrocławski Klub Formaty, sala lustrzano-wielofunkcyjna

Dostępność

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.

Zapisy

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
sekretariat@wkformaty.pl
lub telefonicznie +48 71 789 33 20, wew. 4.

Data i godzina

17.12.2023, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres sekretariat@wkformaty.pl