11

09.2022


niedziela

18:00

11

09.2022


niedziela

18:00

Wernisaż z muzyką | „Wrocław wolny od samotności”

Zapraszamy na wyjątkową edycję „Wernisażu z muzyką”, organizowanego we Wrocławskim Klubie Formaty w ramach akcji „Wrocław wolny od samotności”.

O wydarzeniu

Wrześniowe wydarzenie "Wernisaż z muzyką" organizowane w ramach wrocławskiej akcji "Wrocław wolny od samotności" otworzy sezon artystyczny we Wrocławskim Klubie Formaty. Rok 2022 ogłoszony został "Rokiem dobrych relacji" i w związku z tym w ciągu tego roku będą odbywać się wydarzenia dedykowane szerzeniu wiedzy o coraz powszechniejszym zjawisku, jakim jest samotność. 

Postanowiliśmy skupić się na ważnym i bardzo aktualnym obecnie temacie samotności wśród osób przybywających do nas z Ukrainy w związku z agresją Rosji na ten kraj. Wielu z nich znalazło się w nowej, nieznanej rzeczywistości, której z pewnością towarzyszy samotność oraz wykluczenie, chociażby ze względu na brak znajomości języka polskiego.

Podczas "Wernisażu z muzyką" 11 września 2022 roku w Formatach odbędzie się wernisaż pochodzącej z Iwano-Frankiwska artystki Nadii Ostafijczuk, oraz dwa koncerty: pochodzącej z Ukrainy Katarzyny Czekanowskiej - solistki operowej z pianistką Natalią Czekanowską, oraz mini-recital Iryny Knyazevej, która zagra na bandurze, ukraińskim ludowym instrumencie muzycznym.

Serdecznie zapraszamy!

 

Data i godzina

11.09.2022, niedziela godz. 18:00

Czas trwania

90 min

Bilety

WSTĘP NA PODSTAWIE WEJŚCIÓWEK. Aby otrzymać wejściówkę wyślij email na adres m.bober@wkformaty.pl lub zadzwoń: 71 789 33 20, wewn. 2. Ilość miejsc ograniczona.