Ogłoszenia i informacje

Wrocławski Klub Formaty poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. promocji i organizacji imprez

Opis stanowiska:

  • koordynacja oraz organizacja działalności kulturalnej Instytucji dotyczącej:
  1. form stałych / pracowni artystycznych (koordynacja pracowni, zapisy na zajęcia, ścisła współpraca z instruktorami);
  2. wydarzeń dla dzieci (m.in. Ferie i Wakacje w Formatach, Dzień Dziecka) oraz projektów kulturalnych skierowanych do seniorów;
  • udział w organizacji pozostałych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Wrocławski Klub Formaty;
  • koordynacja oraz redagowanie wszelkich informacji promocyjnych związanych z działalnością Wrocławskiego Klubu Formaty, w tym, m. in.: udział we współpracy z mediami oraz portalami internetowymi o charakterze kulturalnym, społecznościowym, celem przekazywania informacji dotyczących promocji działalności Klubu;
  • pozyskiwanie atrakcyjnych patronatów medialnych na organizowane wydarzenia;
  • zamieszczanie na stronie internetowej Wrocławskiego Klubu Formaty oraz na portalach społecznościowych Instytucji informacji o bieżącej działalności kulturalnej Klubu;
  • koordynacja kampanii reklamowych dotyczących organizowanych wydarzeń kulturalnych (odpowiedzialność za terminy i miejsca rozmieszczanych reklam, współpraca z podmiotami wykonującymi usługi reklamowe na zlecenie Klubu);
  • ścisła współpraca z wrocławskimi instytucjami, a w szczególności znajdującymi się na terenie osiedla Muchobór Wielki (szkołami, przedszkolami, klubami seniora, Radą Osiedla, miejscową parafią itd.);
  • przygotowywanie wniosków dotyczących projektów kulturalnych celem pozyskania dodatkowych środków na ich realizację;
  • koordynowanie i udział w przygotowaniu miesięcznych, rocznych programów działalności Klubu oraz sprawozdań merytorycznych z tej działalności wspólnie z innymi pracownikami Działu Programowania;
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji merytorycznej.

Nasze wymagania:

– obywatelstwo polskie;

– wykształcenie wyższe, mile widziane humanistyczne, artystyczne lub pokrewne;

– pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

– doświadczenie w organizacji i promocji wydarzeń kulturalnych (mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku);

– umiejętność prowadzenia negocjacji;

– znajomość środowiska kulturalnego, w tym Wrocławia;

– znajomość zasad funkcjonowania instytucji kultury;

– umiejętność obsługi komputera i znajomość programów biurowych;

– swobodne poruszanie się w środowisku internetowym (redagowanie strony www), biegła obsługa serwisów: Facebook, Instagram, YouTube;

– mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych;

– bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz przynajmniej komunikatywna języka angielskiego;

– wysoka kultura osobista;

– samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

– umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

– umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;

– dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność, staranność, sumienność, kreatywność i elastyczność.

Oferujemy:

– umowę o pracę po okresie próbnym w wymiarze 1 etatu (1 miesiąc – umowa zlecenie, następnie umowa o pracę);

– pracę w obszarze kultury w nowoczesnej i kreatywnej przestrzeni;

– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

– stabilne zatrudnienie;

– wdrożenie do pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca częściowo w godzinach popołudniowych (dwuzmianowość) oraz w określone weekendy podczas organizowanych wydarzeń kulturalnych.

Warunki aplikowania:

Prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@wkformaty.pl z dopiskiem „Specjalista ds. promocji i organizacji imprez”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 71 789 33 20 wew. 4

Informacje o polityce prywatności dostępne są pod adresem: https://wkformaty.pl/bip/polityka-prywatnosci/

Data aktualizacji: 14.05.2024 (MK)